Резултати от Търсенето

  1. Г

    Хронографи и софтуер за тях.

    Нямам представа за консумацията.Електрониката ми е най слабата страна.
  2. Г

    Хронографи и софтуер за тях.

    Благодаря колега.Дано някой който е поръчвал части да погледне в темата и да помогне.
  3. Г

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колеги здравейте отново.Проблема остава.Много съм благодарен на колегата Джетро който беше супер отзивчив но повредата е може би в процесора на първи датчик.Някой ако е поръчвал части за ф1 моля да сподели как и от къде ?
  4. Г

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колеги благодаря ви.Ще се свържа с колегата Джетро на лс.
  5. Г

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колеги здравейте.Имам нужда от помощ.Преди време купих от колега рогато хрони ф1.Хронито е с добавено копче за мерене м.с.Проблема е че до сега не съм направил и едно замерване защото каквото и да направя ми изписва л.б. за слаба батерия или оф.Смених 3ри модела алкални батерии но пак...
  6. Г

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    Колеги ето и моето ИЖе закупено от колегата Щангата преди време .Добавих згъваем приклад ,полирах цилиндъра и направих фаска на дюзата .Колегата беше сменил маншета и пружината с по яка вероятно китайска .Той не беше доволен от началната скорост но аз не намирам причина за недоволство .Не мога...
  7. Г

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги моля помогнете да определя състоянието на маншета на моя Хатсан 150.Цилиндъра е полиран,поставям на мястото на уплътнението пред дюзата друго не пробито уплътнение и заключвам цевта.След това с отверка рязко дърпам буталото надолу и рязко махам отверката създава се вакуум който връща...
  8. Г

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет колеги . Моето Торпедо има същите симптоми след поставяне на гп-то като на колегата Гадняра. Лошото е че за сега не мога да меря скорости но се надявам в близко бъдеще и това да се промени .Успех на всички :sniper2:
  9. Г

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет колеги . Има сериозна разлика в отката ,понеже я пробвах в коридора на мазите на блока който е 15 тина метра без никакви мерни прибори освен мушка направих група от 5 изтрела във около 5 см диаметър :cheers:
  10. Г

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Забравих да кажа че след изтрел започна да се откопчава лоста за зареждане та се наложи смяна на пружината на закопчаването .Не знам дали това не се дължи на лош маншет макар че този е на 100тина изтрела .Не мога да дам скорости преди и след тунинга защото нямам хроно .Моля за мнения на по...
  11. Г

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги привет на всички.Искам да споделя опита си по монтиране на гп Вортекс във Торпедо 150. Пушката е от преди 2 години и е с 1 чоп на тапата .Първото нещо което направих беше изработването на стенд за разглобяване,абсолютно задължително според мен не само за безопасност но но и поради това...
  12. Г

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Колеги някой да има вече опит с монтиране на ново ГП на Вортекс?Мисля да купя готова ГП за моята Торпедо 150.Мисля че повече информация ще е от полза за всички . :cheers: :cheers:
  13. Г

    Приклади - изработка и поддръжка

    Колеги от скоро ползвам продукти на фирма Губра за поддръжка на прикладите си .Продават ги в Практикер и Бриколаж.http://www.gubra-bg.com/category.php?id_category=4.Ползвал съм оцветяваща паста и реставрационно масло .Дано съм бил полезен :cheers:
Нагоре