Резултати от Търсенето

  1. anibis

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Така мисля аз...някъде по хода на ударника имаш някаква кривина нещо криво, за да не удря ударника върху щока...или там където ходи ударника ако тая част която дърпа е по тясна там някъде задира нещо. Така мисля не е от температурната разлика, тя е нищожна!
  2. anibis

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    А защо пишеш на шльоковица? Не че нещо ама....
  3. anibis

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Мерцедес W124 или Мерцедес W222 ей това е разликата между 10 и 35....светлини години! 10-ката е първия китайски булпап, то си е като една самоделка....нищо ново, и лично на мен ми е леко грозновата,но виж 35-цата там вече е друга бира. Също като W124 и W222
  4. anibis

    EDGUN

    Малко стрелби Едган Матадор в 22кал. 90+дж. цев...406мм туист, 600мм. С "нощния" уред гледам колко метра е до мишената, точно 51м. за да прострелям Рексито в 25кал.
  5. anibis

    REXIMEX

    REXIMEX в 25кал. Подчертавам 25кал.-6.35мм. В момента е 95дж. До към 120дж може да се вдигне на правоток.В момента от 220бар до 150бар прави 20 изстрела в 10метров коридор, това е в това студеното време лятото още към 2-3 изстрела ще ги завърти! Цевта е LW полигонал без шок туиста, стъпката на...
  6. anibis

    Crosman Benjamin Summit NP2 5.5

    Ремиктън Remigton Ако не ги правеха в Китай, но за жалост всичко от/за тая марка, там се прави. Те и куршумите Remigton за 22LR ги изработват пак в Китай! Е да де с матрици хамерикански, материалите всичко уж от там идвало но дълбоко се съмнявам. Така са ми казвали, разказвали големите банкови!
  7. anibis

    Оптики и Монтажи за Пружинни Пушки

    Дампата -2
  8. anibis

    Самоделни PCP-та

    Колега като ги гледам детайлите те не са на 100% Homemade това се прадава в АлиЕкспрес! От цялата пушка 20-30% е направи си сам другото е в Алито. Няма лошо, търси се по добрата пушка, респективно по далекобойна и на вече колкото се може по тънкажна.
  9. anibis

    Недоволни или измамени

    И като си правил студени зглобки,защо те не си го направи? И сега пистолета интересува ме стреляли? Или не стреля,кво е показваш оная цев бюджетната,с елипсата счупи се свредлото но вътре мисля и съм сигурен не е елипса? Та така или иначе тя не ти върши работа,с другата стреляш? Чешката...
  10. anibis

    Недоволни или измамени

    Устата ти е по голяма от мозъка,ама нали знаеш то Господ дава,Господ взима! И ако направиш това което аз съм го направил,апропо половината ,тогава можеш да приказваш? До тогава искам да вдигаш кунки... А които са ти харесали писаниците, сигурно и на тях нещо не съм направил,или не съм...
  11. anibis

    Самоделни PCP-та

    Да аз съм го правел,и тествал на 350бар. Д16Т 40х4мм
  12. anibis

    Самоделни PCP-та

    Пускам още една самоделка, мислих да е барна и тая железария пак в един булпап,имам всичко осмици, увър шина,спусък, и тялото+спицата за изместване спусковия механизъм, нооо много ми дойде на сърцето тая бангия като е видях! Та пушката е с къстъм приклад,ала чайнатаун хахаха, временен е...
  13. anibis

    REXIMEX

    Ето го още един Рекси в 25кал.-6.35мм не можело да се затапи махне регулатора който е на ЦК,само да искаш всичко МОЖЕ! Е и кунки трябват тука,то на изуст не се приказва ама...По пушката са правени доста неща,нека колегата да ги каже на който беше пушката,защото аз е купих от него...Снимки на...
  14. anibis

    Недоволни или измамени

    Що да съм се осрал ти видя ли ме,помириса ли ме? Ама приказваш колкото да не заспиш що не мъэлчиш там както е редно,такива философи като теб са ми ясни.
  15. anibis

    Недоволни или измамени

    Майсторе ти що не си ги направи а? А търси мен ама като ти казах да ми върлнеш всичко не ззначи да ми върнеш озрлязаната цев,казах всичко! Искаоше бюджетна цев за окло 50лв е ти самч видя че не става и ти казах искаш ли друга хубава цев чешка,ти какво каза бе майсторле дето си в час,какво каза...
  16. anibis

    Artemis cp2 конверсия към пцп

    Различни! Каквито скорости го наместиш,ако исаш FAK наместваш над 16дж.Ако искаш до 16дж.каквото ти душа сака! А за точноста на пищака, там вече е относителна работата...там зависи изцяло от задприкладното... лек ден!
  17. anibis

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Колега ми даде пищака си да му сменя цевта-калибъра. От 22кал. мина към .177кал. Цевта е от Аrtemis PP800 .177кал. Направа на фаски, легло за чашката,направен е вътрешния улей-канал за О/пръстена, който не дава на въздуха-порцията, идваща от трансвер-порта да издиша. Изтъняване на дотиквача,за...
  18. anibis

    Artemis cp2 конверсия към пцп

    Ето една преработка от СО2 към ПЦП Цилиндъра е от плътно Ф/ Д16Т разпробито и оставено на 3.5мм стена,а отпред само резба за манометър,тапа няма. А в задния край клапаново тяло,с клапан и щуцер /куикфил. Всеки знае колкото по-малко резби по-добре,за това съм го направил с една тапа така да се...
  19. anibis

    Модератор направи си сам - DIY

    Ето един модератор направен от мен за колега,за неговия булпап.Р15 ако не се лъжа... Полуинтегриран,трикамерен + задна камера най голяма,четрикамерен СМ. Стрипър като на ФХ Роял-а,той фиксирва самия негов модератор,и тялото на новия СМ!
  20. anibis

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Зависи от много работи,колко си висок,колко са ти големи стъпалата,идр. Но за онова време,е да прието е но за сегашното си имаме толкова много екстри. Та за 2м е прието но не на 100% защото както писах по-горе,всеки е различен но за 2м е прието три крачки.Човека който ги прави,не трябва да е под...
Нагоре