Резултати от Търсенето

  1. buff

    Моята градина

    Отворено и затворено положение на ножицата се определя от от прости прекъсвачи, които работят, проверил съм ги. Идеята е, ако някой може да каже аналог на това реле, да пробвам да го сменя.
  2. buff

    Моята градина

    Електромотора работи, защото ножицата отваря, но като натисна спусъка трябва да обърне ход мотора и да затвори, а това не се случва, затова набедих релето. Всички кабели и спойки изглеждат здрави.
  3. buff

    Моята градина

    Здравейте, Не знам дали това е правилната тема, но ако някой колега по навътре в електрониката може да ми помогне ще съм благодарен. Имам една акумулаторна лозарска ножица, която нещо не иска да работи, чука се само едно щракане на електромагнитното реле след като натисна спусъка ...
  4. buff

    Вицове и смешки

  5. buff

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте колеги, имам една стара зарядна станция, която Dominus ми беше направил преди години. Понеже не го виждам да влиза в форума и нямам негови координати, можете ли да ме насочите, кой може да смени бързата връзка накрая на маркуча, че вземах една пушка SPA PR900 и щуцера не влиза в...
  6. buff

    Моята градина

    Има ефект за тераси и навеси, доста заведения слагат такива, смъква малко температурата. Мен лично не ми допада да ме мокри като духне вятър. Ааа един познат с едно такова си омани лозето, щото било близо до навеса където го монтирал и не иска да чуе за такова вече.
  7. buff

    Моята градина

    Да дам и аз моите пет стотинки по темата като собственик на моторна коса MTD 52 кубика и вече трети сезон кося с нея. Смятам, че дори и китайските машини вършат работа, но само ако се ползва хубава корда, иначе хабиш много нерви и бензин. Това от опит го казвам - Не купувайте евтина корда.
  8. buff

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    Евтин китайски пистолет с ужасен спусък, не ти го препоръчвам.
  9. buff

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Това е копие на Гамо 440. За тия пари мисля, че не е лоша.
  10. buff

    Русенска група - DANUBE POWER

    Абе вкарал съм се в един филми..... след ремонт не мога да я ползвам, щото многоооо трудно пали студена, с едни магии само и ми се говори за разпределителен вал и един пари и срокове.... Иначе бях доволен от машинката. МТД, шести сезон кося около два декара с нея.
  11. buff

    Русенска група - DANUBE POWER

    Благодаря колега. Лошото е, че след смяна на сегменти се появиха един други проблеми.....
  12. buff

    Русенска група - DANUBE POWER

    Колеги, някой да знае читав сервиз за градинска техника в Русе, освен този който е на пазара? Става въпрос за двигател на моторна косачка.
  13. buff

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    На времето купих 4.5мм от всичките видове по една кутия да пробвам, няма да повторя. На външен вид изглеждат добре, ама на грамаж и на подкалибър една с една няма еднакви.
  14. buff

    Тактически фенери и лазерни прицели

    Санио или Панасоник. Скъпи са, но си заслужават.
  15. buff

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Комшиите тоя път са изкарали наистина интересни неща https://drive.google.com/file/d/16IPWK1gVJchq2dZ9YFU6z1zmrirgCAc-/view
  16. buff

    Руско въздушно оръжие

    Не съм много сигурен колко са им налични нещата. Миналата есен, мой човек ходи на място в магазина им да търси Байкал МР-53 и се оказа, че го нямат наличен.
  17. buff

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Аз задната фаска правя с молив. Навивам по фина шкурка на върха и въртя докато започне да ми харесва как влиза чашката.
  18. buff

    Моят автомобил.

    Такива вече не правят.
  19. buff

    Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

    Пушката за която говори Антон е в мен и наистина кутията не е стоманена. Заради вас току що я минах с магнита. :cheers:
Нагоре