Резултати от Търсенето

  1. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Да пристигна поммпата китаец - справя се отлично. Полиамида е бил набит яко в дъното. Изглеждаше че няма. Полиамида не беше добре, и той искаше полиране. Действително се оказа че турчина е дал погрешни размери на о-пръстените. Купих абсолютно всички за пищака, но някои не отговаряха.
  2. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    За тези които питаха как стреля на въздух + тези които питака за с по-леки чашки + как е с разхода, ... ето: Express 0,930g, 14,35gr, .22 № FPS MPS Joules Bar 01. 719 219,2 22.3 270 02. 714 217,6 22.0 03. 715 217,9 22,1 248 04. 712 217,0 21,9 05. 714 217,6...
  3. FreeMan

    Модератор направи си сам - DIY

    Децибелометрите които са необходими за замерване на изстрел са коренно различни от елементарните шумомери които се продават по 20-50лв Различни са като качество, сложност, функции и съответно цена – 100 или 200 пъти по скъпи. Приложенията (софтуера), както и микрофона и електрониката на...
  4. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Не ми се ризкува да вадя о-пръсстена от щуцера, да не го прецакам, че няма в резрвния комплект, но намерих размери от този сайт, мисля че е това: The parameters of the sealing o-rings on the pin are 3x1,5 NBR70. https://www.balistas.com/reximex-rprpa-fill-probe
  5. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Няма проблем да източа метана и да напълня с въздух колега, но нямам въздух за съжаление. Мисля да купя една китайска помпа с която да припомпвам пищака, ще е лесно и бързо поради малкия обем. Сега харча повече метан понеже като донапълня малкия обем на резервоара и изпусна този от маркуча, ми...
  6. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Ето финала на доработките и резултата. Смених и пружината на ударника. Оригиналната е 1,1мм, новата е 1,4мм с една идея по-къса да не опира в бойния клапан. Платото се изравни на 2 м. коридор (в началото беше 8м). Групата беше 3,7 см.!!! а сега е 0,08 см.! Пистолета стана много приятен, мазен...
  7. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    В отговор на колеги, които се интересуват: За да стане за ползване пистолета иска работа по него. Намаляне наполовина натега на 2 пружини – тази на спусъка и тази на натега на механизма вертикално. Резултат след полиране и доработки от отвратителен 5 кг спусък стана 1кг и то на втора степен. Ако...
  8. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Ето малко тестове студийни от в хола :) За целта обърнах целия апартамент, то не бяха пелеттрапове, хронита, менгемета, столове, маси, прожектори, лазери, монтажи и прочие :) С две думи точност отчайваща (11м, с онтиран лазер, менгеме, (но може да влошава точноста поради гадния спусък)) (снимки...
  9. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Хасан е тоя дето взе работата на Ханс, точи се на жена му и дъщеря му... а след това и на къщата и страната му... Взех пищова... - смесени чувства. Още като навих преходника за модера си личи че има разстояние между него и цевта, а отстрани има дупки... т.е. супресара може да е само отсекател -...
  10. FreeMan

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Качвам взрив схемата на пищака. Едната е хоризонтална за удобство на гледане и вертикална за принтене. В листа с частите са и о-пръстените и техните размери и т.н.
  11. FreeMan

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    18 души решават регулирането на лова - смях в залата! А за ВО половин изречение без никаква конкретика: "Дава се възможност пневматично оръжие с определени показатели и лъкове да бъдат използвани при ловуване."
  12. FreeMan

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Всички медии преписват едни от други, а в същото време никакава съществена информация - както винаги. Тук единствено е малко по-подробно. Другите само отбелязват: БНР, Дарик, Фокус, Канал 3, Труд. Ще чакаме да видим какво ще излезе накрая. ПС Павка - темата е за закона който касае ВО и е добре...
  13. FreeMan

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Galahad вече в продажба в САЩ Най-накрая някой да се сети за отстоянието на цевта от цилиндъра. Ще има безкрай импровизации по ауспуха.
  14. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Днес смених всички о-пръстени. Имаше колеги питащи къде, как и какъв. Това са всичките о-пръстени - брой, размери и местоположения. Английското описание на жълтурите не обясняваше достатъчно добре. След разглобяване или пипане на бойния клапан обикновено не се натяга достатъчно пружината...
  15. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Най-накрая получих размерите на о-пръстените.
  16. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Манометъра не пие ли така?
  17. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Сега вече може да се бори с моринитата :-) Спокойно може да се ползва и в състезанията с пищаци.
  18. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Рачо откъде ги купуваш тези за климатик? Иначе тези от хубата са перфектни - никога не са правили проблем, дори имат и по-твърди с дуромер 90 ако не се лъжа, но не стават за навсякъде...
  19. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Не се хванаха 2 снимки с о-пръстен 4х1.5
  20. FreeMan

    PP700W - PCP пистолет

    Снощи и миналата вечер минах през всеки детайл. Наснимах почти всичко - дано ви върши работа. И аз като Павле ще кажа че съм приятно изненадан от изработката и качеството на материалите. Нямат нищо общо с каквото и да е Китайско което съм докосвал, да не говорим за турско. Събрах го със старите...
Нагоре