Резултати от Търсенето

  1. R

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Както писах по-горе, не желая да оставям пушката в сервиз. Вече не е гаранционна. Интересува ме пружина за ударника на Бигмакс и ударник за Бигмакс, взаимозаменяеми са. Преди време съм виждал, че продавате такива части в магазина и съм насочвал колеги към Вас, затова сега се изненадах, като ми...
  2. R

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Искам да попитам ISD, Как стои въпросът с резервните части за пушките, които продавате? Преди време имаше, вчера бях в магазина за пружина , клапан и други консумативи за крал Джъмбо, закупен от Вас, но ми отговориха, че резервни части има само в сервиза към магазина. Не желая да оставям пушката...
  3. R

    Вицове и смешки

    Това ме подсеща за вица за генерал Дупаров и редник Гъзибаров :)
  4. R

    Кой каква музика харесва?

  5. R

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    Аз съм си снимал уведомлението на цветен ксерокс, ламиниран съм го и си го нося винаги, заедно със всички други документи за коли, лодка и т.н. Не ми тежи и съм спокоен. Сигурен съм, че ще ми спести евентуални неприятности.
  6. R

    Вицове и смешки

  7. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря, пратката е 16 кг, размери 100/30/30 см. Засега съм се насочил към GabCo или Ggbg . За DHL ми взеха 60 лв за едно писмо до Германия, за пратка 16 кг не смея да питам.
  8. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Колеги, коя фирма ползвате за доставка на стоки от Германия? Харесал съм си един форселт за караваната от немски магазин, но досега не съм пазарувал така. Какво ще ме посъветвате ?
  9. R

    Избор на пушка

    Има ги в доста магазини, вземи ги в ръка и виж коя ще ти допадне. Мен бигмакса ме отказа с размера си, прекалено голяма и тежка ми е
  10. R

    Вицове и смешки

  11. R

    Вицове и смешки

    Може и лъковете да са били железни! А струните от тел!
  12. R

    Заглушител (moderator, supressor)

    Продавачът има регистрация във форума, има и тема за модела, аз го имам от около две години, на около 45 джаула държи, много е тих, но то на тия джаули всичко е тихо. Май го бяха пробвали на около стотина джаула и нямаше проблем. А за движещата се мишена, на чашката и е все тая, в какво ще се...
  13. R

    Заглушител (moderator, supressor)

    Реклама! Сещам се за бай Ганю, дето продавал хладилници в Сибир!
  14. R

    Вицове и смешки

  15. R

    Лодки, каяци...и всичко свързано с тях...

    Пак казвам, така е по закон. Доколко се спазва законът е друг въпрос. За надуваеми лодки с двигател до 15 кс също си затварят очите и не искат регистрация и не искат капитанско, над 15 кс трябва капитанско. Но за въдици в лодката глобяват яко, макар и да не са констатирали, че ловиш. И аз не съм...
  16. R

    Лодки, каяци...и всичко свързано с тях...

    И всичко над 2,5 м подлежи на регистрация. Но ако само си караш каяка си затварят очите. Не трябва да имаш въдици вътре. За харпуните също не правят проблем. Все пак зависи от мястото. По-далеч от България са по- толерантни.
  17. R

    COMETA - хубавите испанки.

    Колкото и да е тегаво, след време се разхлопва, така че, не го пипай, само ще се нагласи.после ще се чудиш как да го притягаш.
Нагоре