Резултати от Търсенето

  1. go_panch

    FT open Липник 20/21.08.2016

    В Петък сутрин ще ходим до Русе с Митака по работа. Ако някой иска транспорт от София, да заповяда. Връщаме с пак в Петък, след като свършим работа.
  2. go_panch

    Моят автомобил.

    Със синхронизация на двата вала на стенда. Измислено е но е скъпо.
  3. go_panch

    Моят автомобил.

    Някой би ли ми обяснил, как се случва така че колелата, които са във въздуха не се въртят?
  4. go_panch

    Моят автомобил.

    Спора дизел или бензин е вечен. Каквото му харесва на Васко това да си вземе. Не знам защо пита за коли във форум за въздушно оръжие.
  5. go_panch

    Feinwerkbau 300s и universal

    Монтирана е на 06.Август.2011г. Виж си паралакса на оптиката. Ако е 3-9, най-вероятно е с паралакс поне от 25м нагоре (ако не е от 50 или 100). С такава оптика на 10м. няма да имаш невероятни резултати.
  6. go_panch

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Зависи от цените. Аз бих си подарил един Impact с доста цеви.
  7. go_panch

    Играчки за големи

    Между Pro и Standard има разлики не само в камерата и добре огледай преди да купиш.
  8. go_panch

    Играчки за големи

    Легенът свити уникално. Аз съм доволен. Какво имаш в предвид под "многоканален цифрово. ..." нямам идея. Това свири отлично, по моите стандарти, изглежда страхотно и се връзва с TV телефон airplay DNLA и т.н. Така че, за профани като мен е добре. Дрона е с вградена камера и не съм го пробвал...
  9. go_panch

    Играчки за големи

    В рамките на седмица си купих две играчки DJI Phantom 3 Professional и Beoplay A9. Phantoma се оказа елементарен за каране и използване и снимките и видеото му са точно както по рекламите. Голяма забава е, само че сбирам всичките дечурлига от махалата, когато излезна с него :) Колонката свири...
  10. go_panch

    Софийската група

    Аз не съм софиянец но живея в софия. Звънни ми на 0897859322 4 озовава адрес ми е близо до офиса
  11. go_panch

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    APT 34 може да се прави регулация само по вертикал. Монтажите са пред мен на масата, така че горе-долу съм сигурен какво пиша :) BTW комплекта, който имам е неразпечатан. Анди, ако ти трябват може да се спазарим за цена.
  12. go_panch

    Софийската група

    Утре отивам да стрелям. Или ще съм на поляната или на пътеката, за да меря оптиката и да видя дали са я ремонтирали. Най-вероятно ще съм там към 11 - 11:30 часа.
  13. go_panch

    FT София 26 - 27 септември.

    И аз ще участвам първия ден, както и съм на линия на 25ти за помагане. име - Георги Панчев пушка -FWB 800X FT оптика - March Tactical 10-60x52 чашки - JSB Exact 4.52 клас - 16j
  14. go_panch

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Както да се засилили IOR скоро ще създадат първата оптика, на която диаметъра на тръбата е по-голям от предната леща.
  15. go_panch

    Софийската група

    До който го имтересува: До спирката на градския транспорт на гара Искър има глутница от 5-7 бездомни кучета, крайно агресивни. Мисля че могат да бъдат осиновени без проблем.
  16. go_panch

    Софийската група

    Аз ще пропусна стрелбата в Събота. За Неделя не съм сигурен.
  17. go_panch

    Всичко за Фийлд Таргет

    Ако оптиката е с плоска база, ТОВА ми се струва, че е супер решение. Обаче не ми се дават 150лв, за да го пробвам.
  18. go_panch

    Хайде да се събудим момчета. Чакам ви на трасето на 26 и 27 септември. FT 2x40

    На 26 съм на линия, ако се сдобия с оптика. На 27 имам изложение.
  19. go_panch

    Пушките на STEYR

    Извинявам се за твърдението, че пушката ти е тежка! Сега видях, че е 2.9кг, което не е много и явно съм се бил объркал! Добре е, да не споменаваш кой е по-възрастен, защото възрастта е само недостатък! Щом досега не си схванал явната самоирония с купуването на пушки от жена ми, явно доста неща...
  20. go_panch

    Пушките на STEYR

    А ти до колко други пушки си се докосвал? Имал ли си ПЦП от HW, FWB, Daystate, AA, FX, Theoben, Anschutzи т.н? Кога си стрелял с ЕВА или FT Щаер, че да знаеш колко е прав Румен? Защото за FT може и да е прав, ама за ловни пушки не смятам че Щаер е най-добрия избор. И преди да почнеш да ми...
Нагоре