Резултати от Търсенето

  1. qtex

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, Някой може ли да ме насочи към популярни руски сайтове за реклама на български имоти за продажба? Познат ме помоли ако мога да го насоча към нещо подобно.
  2. qtex

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    То на американците им дай да се готвят за апокалипсиса ама и той пустий не идва ...
  3. qtex

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    За много години! :) Бъдете здрави. Нека годината Ви бъде изпълнена с много щастие, любов и успехи! Честито на рождениците!
  4. qtex

    Кой каква музика харесва?

    Metallica - Hardwired ... to self-destruct - албумчето е налично в Замунда. Наздраве!
  5. qtex

    Кой каква музика харесва?

  6. qtex

    Кой каква музика харесва?

    Такъв страхотен музикант, а ми беше почти неизвестен до преди няколки дни ...
  7. qtex

    Тема за домашните любимци

    Проблемът е, че кучето го гледат нашите и сме от малък град. Предполагам, че най-близко, където има ветеринар извършващ подобни услуги ще е в Плевен, 100 км път отиване и връщане и самата процедура няма да е по-малко приключение :D. За сега само сондирам мнения. Надявах се да има нещо подходящо...
  8. qtex

    Тема за домашните любимци

    Някой може ли да ми даде съвет за машинка за подстригване на куче на приемлива цена? Кокерче с доста гъста и дебела козина по цялото тяло. Отсега се е запенил от жега, а лятото направо се мъчи. Миналото лято го/се морихме на ръка да му я скъсяваме с ножици и т.н., но освен мъка за нас е и за...
  9. qtex

    Играчки за големи

    Малко силно съмнителна е тая работа. Един потребител на reddit обяснява защо (на английски) https://www.reddit.com/r/shittykickstarters/comments/4av9xw/triton_allows_you_to_breathe_underwater_100k_in/d13so58
  10. qtex

    СПОРТ!

    Провери btv action или RING, но мисля, че не са се споразумяли, защото макетата искали много пари. Тук тръгна при мен http://www.vipleague.me/football/377649/1/fyr-macedonia-vs-bulgaria-live-stream-online.html...
  11. qtex

    СПОРТ!

  12. qtex

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Зверобоя може да е 60 г. но не само запали, но потегли на собствен ход.
  13. qtex

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    От новите заглавия хвърлете по един поглед на: Тръмбо (Trumbo) Крийд (Creed) Шампионът (Concussion) The Big Short Който като мен пести от билети за кино ще ги намери в торентите. Според мен на ди Каприо отново може да му се размине вземането на Оскар.
  14. qtex

    За жените и пушките...

    Какви нерви трябва да има човек? Какво самообладание ?
  15. qtex

    Гъби, гъбари и всичко друго свързано с гъбарството.

    Виж сега, няма нужда да се палиш толкова... ;) Нормално е човек да предположи, че Google те е довел дотук, в което няма нищо лошо. Ние сме търсили съвсем друго, че да стигнем пак тук. Може хората, които разбират от гъби да не са видели все още питането ти. Аз от гъби не разбирам. Снимка е...
  16. qtex

    Кой каква музика харесва?

  17. qtex

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Горещо препоръчвам книгата "Марсианецът" на Анди Уеър . Чете се за ден-два, но доста ми хареса. Може да се намери в електронен вариант, на когото не му се дават или просто няма излишни пари в момент или вече си има и четец. Ако някои има интерес към тази опция да драсне на ЛС. Има и нов филм...
  18. qtex

    СПОРТ!

    Моу е пътник. Вече му е през **я колко време и как ще го изкара в Челси. След мача на всеки въпрос на репортера отговаряше "Нямам какво да кажа" "Нищо няма да кажа" и се държеше все едно нищо не е станало. Аз, като фен на Юнайтед, се надявах ние да привлечем Клоп, уви... натресохме си дървен...
Нагоре