Резултати от Търсенето

  1. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    Мога събота или неделя да скокна до ловджииският заслон на Китка, ако някой има мерак, да се включи, примерно към 10.30...11ч. само да уточним деня.
  2. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    Амиии, може да станем двама, с повечко късмет даже трима.
  3. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    Варненци станаха тежки гемии, аз от 2-3 години се опитвам да ги изкарам на зелено да постреляме, ама те явно получават страхова невроза, щом чуят "зелено" :lol:. Преди години, когато все още имаше бенчрест състезания, все някак успявахме да се съберем за лафче и стрелба, но тези времена отминаха...
  4. sts1969

    Вицове и смешки

    Стюардесата влиза при пилота и казва: - В салона имаме еврейски терорист с бомба. - И какво иска? - За сега нищо. Просто продава парашути.
  5. sts1969

    Русенска група - DANUBE POWER

    Павка, непременно да го обявите няколко дена предварително...ако може :) Не бих го пропуснал.
  6. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    Всеки носи каквото му е нужно, аз ще си нося собствената маса, понеже тези на заслона не са на подходяща за стрелба позиция. Мишени също си вземи, понеже каквото занесем, после си го вземаме за да не се замърсява района. Който му се хапва скара, в заслона има и зидана камина за приготвяне на...
  7. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    .
  8. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ще ти дам да стреляш с моята, ако не те е срам да пробваш 4.5мм :)
  9. sts1969

    Избор на пушка до 250лв.

    Тези стават само за СО2 за да има повече изстрели, все пак двуокисът се втечнява.
  10. sts1969

    Варненска група - SEA WOLVES

    За събота (10.02) имам вече планове, но за неделя съм свободен и ако се организира нещо на заслона след с. Китка, ще мина и аз. Мисля че по обяд (след 11ч) е най-подходящото време за сезона, поне времето ще омекне ако сутрин е студено. Ето как изглежда заслона, ако някой още не е ходил там.
  11. sts1969

    Вицове и смешки

    :lol:
  12. sts1969

    Вицове и смешки

    :lol:
  13. sts1969

    JTS Airacuda MAX 5.5

    Хубава пушка, точен продавач, честито! За поколението...ами ние сме си виновни...и Русия разбира се... :D :D:D
  14. sts1969

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Моя е китайски от Алиекспрес на 12V с въздушно охлаждане, имам го от година, доволен съм. Помпя директно пушката 250сс за 6-7мин. но задължително с голям допълнително купен филтър (160лв) пак от Алиекспрес, с малкият оригинален филтър я помпи за 5мин. Ако го ревизираш веднага след закупуването...
  15. sts1969

    Лъкове и арбалети

    Би трябвало да има някакъв смисъл, защото познавам много колеги, които си напълниха прикладите на пружинните пушки с пясък или сачми, за да намалят отката и подобрят баланса (не че пясъка също не е открит де) ???
  16. sts1969

    Лъкове и арбалети

    Предполагам че по-тежката стрела усвоява по-добре удара на тетивата. Представи си че с една прашка изстреляш стиропорено топче и стоманено... :pardon:
  17. sts1969

    Вицове и смешки

    СНИМА СЕ ИСТОРИЧЕСКИ ФИЛМ. РЕЖИСЬОРЪТ КРЕЩИ НА АКТЬОРИТЕ : - ПЕТРОВ, ТАКА ЛИ СЕ ИГРАЕ СУЛТАН БЕ ? ТИ СИ ВЛАДЕТЕЛ, МАМКА МУ ! РАЗКЪСАЙ И ДРЕХИТЕ И Я ГРАБНИ ! -ТУДЖАРОВА, ТАКА ЛИ СЕ ИГРАЕ НАЛОЖНИЦА ? ТРЯБВА ДА СЕ ДВИЖИШ И ДА СТЕНЕШ, ДВИИИИЖИШ И СТЕЕЕЕНЕШ ! АСИСТЕНТКАТА ШЕПНЕ НА РЕЖИСЬОРА : -...
  18. sts1969

    Hatsan Factor Sniper L

    Ники, няма да се оправят нали, колкото и да се надяваме че ще има някаква промяна към по-добро, на фона на надутите им цени...няма да се оправят. :confused: :confused: :confused:
Нагоре