Резултати от Търсенето

  1. ilko_dim

    Air4Guns - Горивото за вашите пушки!

    Успех и от мен с новото начинание! Само не разбирам, защо не мога да отворя линка от Германия? :cheers:
  2. ilko_dim

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Най-вероятно е burst disk . Тези предпазители се слагат за да предпазят системата от свръхналягане и излитане на резбови съединения. Това са тънки пластинки, които затварят отвор като шайба, но при по-високо налягане се пробиват и въздуха изтича безопасно .На моя компресор го има на високото...
  3. ilko_dim

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Една бърза мишена и проба на шрауд и СМ. С двете е по-добре, но отворената група е веднага след напомпване. 22м АТ 44 4.5 С 23J.
  4. ilko_dim

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Честито! След около 50ч. работа, ще трябва да го отвориш и можеш да му смениш гресите с такива, които знаеш, че работят добре. Има какво още да се желае,но за домашни условия е супер:cheers::rambo:
  5. ilko_dim

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Да ти имам излагането.....а бройките са замба 4.8мм и 5.3мм
  6. ilko_dim

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    https://www.amazon.de/Automatischer-Wasser-%C3%96l-Filter-Angetrieben-Autobatterie-luftkompressor/dp/B0819ZH85H/ref=mp_s_a_1_19?crid=3C3XC6R255Q0T&keywords=hochdruck+kompressor&qid=1704623315&sprefix=hochgruck+k%2Caps%2C179&sr=8-19&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.d85e497d-ab66-4790-acf8-e520aaf28cd3...
  7. ilko_dim

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Зависи много какви резултати търсите. Ако ще се състезавате на високо ниво- добре. Това значи, че и оръжието е перфектно. Но ако е за стрелба по поляните за кеф- няма смисъл от това. Намерете си чашките, които групират най-добре при вас и си стреляйте. Преди , когато се стреляше с Гамо Прохънтър...
  8. ilko_dim

    Модератор направи си сам - DIY

    И аз съм на мнение, че приложенията не струват. За правилното измерване си трябват еднакви критерии. Уред, среда, отстояние всички трябва да са еднакви. А все пак , когато се стреля, мястото и мишените не би трябвало да ни притеснява, че вършим нещо , което не трябва. В такъв случай- малко...
  9. ilko_dim

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Една бърза и последна стрелба за тази година. До като жената не ме е хванала да помагам с мезета и пр..
  10. ilko_dim

    REXIMEX

    И аз си мисля, че е част от секретен болт, който все пак е на резба. Имаше един колега с такъв проблем, и цевта беше като заварена. Според мен, такива турците слагат, когато прецакат резбата за нормалните болтчета. И ако има резба, конусния екстрактор може да го захапе и развие. Успех, Ники...
  11. ilko_dim

    REXIMEX

    Според мен с ексстрактор за болтове може да се получи. Вадил съм безнадеждни крепежи с такъв , но пък не е било фино.
  12. ilko_dim

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Метана прави номера, когато е студено, но с о- пръстени съм нямал никакъв проблем. А с кислорода наистина може да стане БУМ. Преди години в инструкциите за оксиженисти, се казваше , че по манометъра и вентила НЕ трябва да има никакви смазки. А някъде имаше и гръмнал цилиндър , пълнени с кислород.
  13. ilko_dim

    WEIHRAUCH - немско качество за ценители

    Така е! В Германия можеш да купиш оръжие до 7,5 дж. само с удостоверение, че имаш 18г. Продават се и по-мощни оръжия, но за да я купиш ти трябва разрешително, както при ловците и това оръжие не може да бъде изнасяно от страната. https://www.versandhaus-schneider.de/product_info.php/products_id/37150
  14. ilko_dim

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Преди доста време правих БК в този вариант. Работи коректно, няма риск от прекалено изтъняване на стени, но си е правено от стругар с умения ,и доста измервания. Пускал съм и преди тези снимки , а тапата е с резба и водач на иглата . За всичко това съм се консултирал с хора, навътре в...
  15. ilko_dim

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Интересно ми стана как и на какъв винтоверт ги хващаш!? А ако хванеш някакъв удължител на този винтоверт , не се ли мята и той? Което искам да кажа е, че винтоверт или бормашина НЕ са критерий за криви детайли!
  16. ilko_dim

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Това наистина ли е цев на Лотар Валтер или е на Карл Валтер?
  17. ilko_dim

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Преди доста време беше пуснал подобна снимка на вилката, и си спомням, че беше отбелязал и връхчетета на вилката за малко подкъсяване. :cheers:
  18. ilko_dim

    Приклади - изработка и поддръжка

    Другата седмица пътувам за Б.Г. Имам една оберфреза- ще ти я дам да си свършиш работата. Само да е живот и здраве
  19. ilko_dim

    Приклади - изработка и поддръжка

    И това всичко с дрелка си дупчил ???? Нямаше ли нещо по-подходящо да го изрежеш? o_O:cheers:
Нагоре