Резултати от Търсенето

  1. ininia

    ОТМЕНЕНА !!! Зимна среща - ФТ състезание "В.Търново 2018- 8 години по-късно"

    Аз имам Гамо CFX роял и никога нямя да го продам. Сега с него стреля едната ми внучка и има прекрасни постижения.
  2. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    От моята обява позиции 1, 2, 3 заминаха. Остават 4, 5 и 6.
  3. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Павка, обади се на телефон 0888 626 813 Йордан Дошев. На човека това му е професията. Кажи му че се обаждаш от мое име. Сигурно ще ти помогне.
  4. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Извинете, забравих да си дам телефона - 0878 816 312. Така можем да се свързваме директно.
  5. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, пиша тук защото не знам къде другаде. Ако някой от вас е електротехник или електро инженер и се занимава с електро инсталации в строителството, или ги проектира,има няколко неща,които искам да подаря, иначе много скоро ще бъдат загубени. Това са; 1. Уред-мост за измервани на преходното...
  6. ininia

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    С.ави,и от мен честито на патерица.Да си жив и здрав много години и толкова да стреляш!
  7. ininia

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Благоаря на всички приятели за хубавите пожелания. Още благодаря и на тези, които ми се обадиха лично.
  8. ininia

    SUMATRA by Eun Jin

    Честно,и на мен старата визия ми харесва повече. Старата везия е по-близко до ловна пушка,каквато в същност Суматрата е.
  9. ininia

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги,не критикувайте нещо,което още не сте виждали....пък и 35 джанки съвсем не са малко. А за външния вид - на вкус и на цвет товарищей нет!
  10. ininia

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Това,което е показал на сайта Митко Беров е за нормална пушка,а не за булпап.Каква ли ще бъде цената на булпапа?
  11. ininia

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит рожден ден на Фаталния!За много години и късмет!:cheers:
  12. ininia

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    И от мен честит рожден ден Симо! Желая ти много здраве,щастие,успехи и любов! Ида се виждаме!
  13. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За уплътнение на цевта биг боре.Там налягането стига до 200 бара(взривно).
  14. ininia

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Може ли някой да ме светне какви са данните на свелозелените О-пръстени. Могат ли да заменят черните за нашите цели? Не можах да намеря информация.
  15. ininia

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес прострелях Гладиатора на44 м,торбика отпред,от тур.масичка. Това се получи. На 81 год.съм. За мен е добре
  16. ininia

    Термообработка и метални покрития - оксидиране , никeлиране , анодиране и др.

    Излолзвайте метода на Иводок. Аз съм го првил преи години. Работи безотказно и качествено.
  17. ininia

    Мероприятия за 2016г.

    Стефко,забоди дата.И пълзешком да е,аз ще дойда.:):rambo:
  18. ininia

    Моят автомобил.

    Аз имам Опел-вектра,вече на 270000 км.При скорост 90-110 км/ч на газ разхода е около 7,5 на сто, а на бензин около 6,5 на сто.ПРавете му сметка колко стот.на км.ми излиза.И не смятам да я продавам - устройва ме.
  19. ininia

    Мероприятия за 2016г.

    На Ботево е не по-лошо от Копринка.Братушката прави прекрасна организация е мястото е идеално.Който е ходил знае. Ботево,Копринка и Русе-орехите са най-идеалните места за национална среща. Е, и Узана,ама там е много трудно.
  20. ininia

    ФТ Пловдив оопън 08.05

    Пеко,а не може ли да се обособи и клас "старци"?:);):cheers:
Нагоре