Резултати от Търсенето

  1. Alucard

    Новак , Помощ за избор

    https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-gamo-hunter-1250-4-5mm.14349/ Е такова имах мнооого отдавна само,че беше в 5,5мм и няма нищо общо с днешните Гамо,щом искаш сила.
  2. Alucard

    Четвърти кръг от ФТ шампионата на България Троян 17-18.06.2023 г.

    Благодарим на троянската група за организацията на това мероприятие.Трасето беше интересно,но условията го направиха не много комфортно за стрелба.Все пак ще останат доста спомени за разказване.Браво на всички все пак изявили воля да се пробват. Честито на заслужилите победители. До следващия път!
  3. Alucard

    Cometa 400 - 4,5 или 5,5

    То и другото Гамо едва ли щеше да "разцепи мрака".
  4. Alucard

    Трети кръг от ФТ шампионата Искър 13-14.05.2023

    Поредното прекрасно състезание придружено с страхотни хора! Честито и на победителите!
  5. Alucard

    Препоръки за въздушна пушка 5.5 калибър до 500лв.

    Не,че се заяждам ама защо да "не се стреля с оптика от ръка" просто забелязваш,че се вееш като листо у ветЪр? Сега то верно няма смисъл от оптика като на 40м не може уцелиш цинкова кофа,за какво да целиш капачки.
  6. Alucard

    8ми кръг от ФТ шампионата на България Искър 22-23.10.2022

    Мога да се пробвам на силуетите :> ако си прострелям пушката до тогава :lol:
  7. Alucard

    Въпроси.. Точност при стрелба

    Това което твърдя е - От тандема стрелец/пушка, по-важен е стрелецът. Бе и тука може много да се поспори.
  8. Alucard

    4-ти кръг от шампионата на България по ФТ Троян 25-26 юни 2022 г.

    Владимир Нинов Аншуц 9015 Sightron SIII JSB Exact Михаела Златанова Fx Streamline Big Nikko JSB Exact
  9. Alucard

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Еми най-вероятно е от тях все пак като го вкарваш трябва да има поне някакво усилие. Не мога точно да видя ама между резбата на щутцера и бързата връзка имаш ли някакво уплътнение?Само резбата не може да задържи въздух. Аз лично за да нямам по 5 връзки и да се чудя дали ще издишат си направих на...
  10. Alucard

    Отзиви за Puncher NP04 - Semi Auto, 6.35 mm?

    Ама то с въздушно оръжие се ловува на много места по света,съответно пройзводителя се насочва и към тази ниша.На теб като не ти харесва не купувай.
  11. Alucard

    Отзиви за Puncher NP04 - Semi Auto, 6.35 mm?

    Тук законово нещата седят,но не навсякъде има забрани.Слъговете не са само с ловни цели,просто покриват по-големи дистанции.
  12. Alucard

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Е ти не,ама може чашките + цевта да си ги искат.
  13. Alucard

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Тоя Асен сигурно е избиран от цял завод бройки пък и не е за нашия пазар,като чета темите така отгоре гледам,че повечето търсят скорости 280+ и са доволни. Според мен първо почни с чашки тип Екзакт и тогава разни разновидности. Успех
  14. Alucard

    FX CROWN MK2 CONTINUUM

    Според мен първо пробвай с JSB,как ще са нещата и тогава търси да натамъниш скоростта. Оп пропуснал съм,че и тях си пробвал,опитай и други субкалибри.Би трябвало да дават задоволителни резултати уж FX работят с тях.
  15. Alucard

    Плевенска група

    Малко да се позатопли и ще измислим нещо :)
  16. Alucard

    10 метра, Прав, Механични/Диоптрични - Кой колко си може.

    :lol: Днес ще пробвам да пусна поне някоя чашка,че малкия не ме оставя,до сега нямам изстрел с нея освен където ти бяхме на гости.
  17. Alucard

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Благодарим на организаторите за страхотното мероприятие и на всички участници допринесли то да е такова.Ние си изкарахме супер! Благодаря! И Браво на чичо Божо!
  18. Alucard

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Владимир Нинов Аншуц 9015 Sightron SIII JSB Exact Михаела Златанов FX Streamline NSD JSB Exact
Нагоре