Anschutz PCP Rifle

  • Автор на темата Anonymous
  • Начална Дата

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Днес Ането се счупи. Един детайл с формата на макара, който много усърдно участва в лостовия зареждащ механизъм.
Не му обърнах внимание на време, макар да личеше, че нещо не е наред именно с това детайлче.
Все едно ... опашките на 2 свредла Ф6 и Ф10 и 2 болтчета М3... отне ми 2 часа работа на струга и си го направих, няма снимки, щото бързах да го монтирам и да пуцам.
Но счупеното го снимах - ей го на, хем счупено, хем много износено :)
А напълно неясно защо пушката взе да стреля с 8.2 Дж. (беше 7.3 Дж.) с 0.547 JSB ... може и вчера да е стреляла така, бях я мерил само като дойде при мен.
Нищо друго не съм правил, освен днес след отварянето да сипя тук-там малко силиконово масло, нищо общо с компресионната част, където не съм пипал изобщо.
Само зареждането стана доста елегантно и мазно - това съм правил.
Та така ... пушката приближава плавно и полека заводския си вид и възможности :)


20171203_170436.jpg
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Джетро мисля,че сам се убеди,че от тая пушка нищо не става...имам един Хасан ..много мощен(мивки,тухли и плочки няма проблем, бе..канго),дай да ги бартеросаме,няма да ми доплащаш!
 

rashko

Редовен Потребител
Да раздвижим малко темата с подаръка за рожденият ми ден.
Или пък може да се разгледа, като"старата любов ръжда не хваща". Да ми е честита новата красавица.
Купих я от.... https://www.krale-schietsport.nl/en/
Има опция без диоптричен мерник, по спомен минус - 115 EUR.
Цената която платих е 1394.38 EUR.
Пристигна за 7 работни дни, но хванах 3-ти март плюс почивния понеделник.
Пушката е 7.5 джаула и тепърва ще се променя на 16 джаула.
Качеството на марката е ясно, спусъка също.





Следете темата. :)
 

lynx

Редовен Потребител
Супер е мишената.
Колко джаула я направихте?
Само не казвай, че все още е 7 джаула.....:p
 

njatanasow

Редовен Потребител
Най-добрата група от днес.
Променлив вятър над 5 м/с....мишена Ф 1.7 мм. на 52 м...над 6 изстрела.
Мишената е много добра,браво!Ако вятъра не и действа...значи няма нужда от стрелец:p Браво Радо!Чакам тееее!:cheers:
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Бата мата, всички прострелваме на 50м само ти на 52. Да не са се сменили правилата във ФТ-то;)
 
Нагоре