МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Знам Павка,че от твоята почти нищо не е останало от първоначалният вид,нито пък съм някакъв заклет фен на АА...просто до 2000лв. не виждам нещо друго дето да стреля криво ляво!
 

dvelinov

Редовен Потребител
Някой има ли наблюдения над Air Arms HTF500? Защото много малко ревюта има на тази пушка,а съм си я заплюл вече в 4,5мм.Страшно много ми харесва визията и,както и данните не са лоши.С малко по-голям цилиндър е и има 90 изстрела
Предполагам е като фейслифт на Евата?
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Не точно като ева по скоро s 400 . Доста ги ползват и продават в Англия, бюджетен вариант за hft i ft до някъде.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
До колкото знам е по-скоро фейс на S400.Бат Васко я е пробвал в Уелс и каза, че не е никак зле.По-добре той да пише.
Пп. Део ме изпревари:cheers:
 

DANNY

Редовен Потребител
Митак, отново честито! :)
Удоволствие е да я държиш в ръце! Спомних си едно време....
Само приклада вече е друго ниво. :)
 

dvelinov

Редовен Потребител
DSC00843.JPG DSC00844.JPG DSC00845.JPG DSC00846.JPG DSC00847.JPG DSC00849.JPG DSC00850.JPG DSC00851.JPG DSC00852.JPG DSC00853.JPG DSC00854.JPG DSC00855.JPG

Митак, отново честито! :)
Удоволствие е да я държиш в ръце! Спомних си едно време....
Само приклада вече е друго ниво. :)
Доволен съм,че дойде да я осветиш
 
Последна промяна от модератор:

dvelinov

Редовен Потребител
Според по запознатите,колко изстрела трябва да прави тази HTF500? Че навсякъде ги дават различно.Аз доста се чудих,дали въобще има смисъл от слагане на регулатор?
Дават я да прави към 90 в плато,нали все пак има камера-псевдо регулатор
Нямах време да взема чашки и чакам малко по-късно да ми донесе един колега да пусна хроното
 

lynx

Редовен Потребител
Всичко зависи от изискванията на ползвателя.
Пусни си едно пълно плато през хроното и ще се види дали си заслужава да се слага регулатор.
90 изстрела ми се виждат множко или може би са заложили доста широк коридор.
Крайното решение ти сам ще го вземеш.
 

DANNY

Редовен Потребител
Митак, чета ти проблемите и си миля, леле, колко хубаво направи, че се отказах :-[
 

lynx

Редовен Потребител
От нашите хобита няма отказване, просто друго хоби временно излиза на първо място.
И съответно след няколко години може отново пушките да излезнат на първо място ;)
 

dvelinov

Редовен Потребител
JSB Exact Diabolo RS 0,475g .177
от 195 до 100 бара
Ако гледаме 1-ви и последен изстрел,ще направи 170 преди да се срине,защото имам 6-7 без чашка в цевта-просто рутинно зареждане от барабанните пушки
200-100.jpg
 

DANNY

Редовен Потребител
От нашите хобита няма отказване, просто друго хоби временно излиза на първо място.
И съответно след няколко години може отново пушките да излезнат на първо място ;)
Едва ли :)
Някои хора се постараха да е завинаги ;)
...и аз го приех :)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
JSB Exact Diabolo RS 0,475g .177
от 195 до 100 бара
Ако гледаме 1-ви и последен изстрел,ще направи 170 преди да се срине,защото имам 6-7 без чашка в цевта-просто рутинно зареждане от барабанните пушки
View attachment 72269

Аз бих сложил редуктор. Ще имаш 120-130 редукторни изстрела в 3м/с коридор.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги някой чел ли е черно на бяло из документацията, резервоара на серията АА400-500 какъв му е живота?
 

Dominus

Редовен Потребител
А някъде за който и да е резервоар има ли данни? И мен ме интересува. Иначе съвсем скоро ще си имаме в БГ нещо доста сериозно да тестове.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Поне нещо такова...!То при тези дето резервоара не е интегрирана част ясно,даже няма нужда и да го тестваш... прииждат черни мисли, сменяш го и толкоз...ама при тези кво...пускаш в покупко-продажба след 10-12 години или изхвърляш, ово е стандарт, имаше един виц :)

Павка а голямите бутилки ще можеш ли да тестваш?
 

Attachments

  • e_GemAnz_Herst_Info_rgb_engl..jpg
    e_GemAnz_Herst_Info_rgb_engl..jpg
    203.7 KB · Прегледи: 35
Последна промяна от модератор:

Dominus

Редовен Потребител
Не. Само резервоари с нормални размери. Ще видим на практика какво ще може съвсем скоро.
 

lynx

Редовен Потребител
Колеги някой чел ли е черно на бяло из документацията, резервоара на серията АА400-500 какъв му е живота?
Ако не ти е менте Армса, трябва да си пише на "тръбата" поне кога е произведен.
Може при желание да драснеш мейл на Air Arms, да кажат какъв е препоръчителният жУвот на изделието.
IMG_8232.JPG
 
Нагоре