Sotis BG LTD / София

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Два маншета и една пружина за Cometa Indian 4,5mm.Бях идвал в магазина и оставих тел.номер...не ги бързам,но ще съм благодарен ако върнете обратно инфо дали да чакам,ако трябва ще дойда да оставя и капаро!Благодаря
index.php
Р15-един брой и Р-13 два броя
 

SvilenP

Редовен Потребител
Здравейте приятели,
Имам към вас приятелска забележка:
1. Има грешки в "описание"-то на някои продукти, за пример:
- JSB 5.52MM EXACT JUMBO HEAVY 1.175GRAM *500
Описание: "Чашки от чешката фирма JSB. В калибър 5.5 мм, с тегло 1.75 грама. 500 боря в кутия."

-
МИШЕНА ЗА ВЪЗДУШНО ОРЪЖИЕ 14*14 CM
"Размери: 13 см / 13 см"
2. Има и артикули без снимка
Всичко добро от мен!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Поръчано,доставено!Два маншета пружина и бонус водач!IMG_20180717_181600.jpg
 
Последна промяна:

dvelinov

Редовен Потребител
Здравейте,видях в сайта че имате ВО на FX Airgun,дали поддържате цялата гама,или само определени модели?
И за колко време пристигат в България след поръчка?

Поздрави!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,
Всички продукти,които са качени в сайта ги имаме в наличност.
При направена поръчка доставката е до около два месеца най-много !
 

m42_orion

Потребител
Какво се случва със сайта ви? Искам да направя поръчка, но сайтът не работи.
 

Toto Rino

Редовен Потребител
Искам да Ви информирам, че за членове на форум Airguns.BG ще има постоянни отстъпки, празнични промоции и други услуги, които ще се променят и развиват спрямо вашето търсене и артикули предлагани от наша страна.
Здравейте,
Питането ми е, имали възможност, чрез Вас да бъде направена поръчка за покупка на въздушна пушка от марката "Вайраух"? Благодаря!
 

Sotis BG LTD

Потребител
Здравейте,

С тази фирма в годините сме се опитвали да работим,но нещо не сме интересен пазар за тях.
Няма да имаме възможност да Ви помогнем.

Успешен ден !
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мдаа, само заради калибъра, да кажеш че имаш пружинка в .30:p
Ама че ги фърга със 170 м/с през цев 27 см, туй няма значение.
Важното е да е лачена и да изглежда наточена.
За окачена на стената става. Но с този калибър да стреляш на 25 м, някак звучи несериозно, спрямо очакванията.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Малко напълно добронамерена критика - пише се "сачми", а не "съчми", както е в сайта ви. Поздрави!
 

Павката

Редовен Потребител
Колега,в различните източници
изписването го има и по двата начина.Не желая да спорим ,но работата май е 50/50.
Не би трябвало да е така но...
 

Lighthammer

Редовен Потребител

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам пак сте в списъка на официалните представители на ФХ,даже и имате налични пушки като гледам на сайта.
Ама как стои въпроса със индивидуалните поръчки,като плащане и срок на доставка?
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Хора, новият ви сайт е чудесен, но много от артикулите ви нямат снимки, а все пак вероятно доста хора пазаруват през него. Отделете време да сложите снимки на стоките си, ще ви е от голяма полза.
 
Нагоре