Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

SvilenP

Редовен Потребител
Аз от Мундилар ми дойде по - бързо от колкото от БГ магазин :bravo:
 

p.petrov

Потребител
Здравейте имам питанка защото ми е за първи път си поръчвам стока отвън по точно от китай струва около 400 долара със шипинга излиза към 700 . Та от DHL София днес ми се обадиха че ми е задържана пратката от митниците имал съм 2 варианта те да ме представляват пред митницата а другия да пратят прадката до най близкия клон кой от двата варианта е по безболезен и на коя сума да очаквам дедесе на стоката или заедно със шипинга. Благодаря ви предварително . Какви подводни камани да очаквам .
 

SGS

Редовен Потребител
По лесно и бързо ще минеш с DHL. Трябва да има пратиш нотариално заверено пълномощно да те представляват пред митницата. Искай да ти пратят платежни нареждания за сумите които дължиш. След като си платил всички ДДС-та, мита и каквото още са ти дали, пращаш им копия от платежните, които те прилагат към документите за митницата. След това си чакаш пратката.
Ако направят транзит до техен офис в твоя регион, за да си осовбождаваш сам пратката, имаш пак същите разходи, но трябва да търсиш митническа агенция която да свърши същата работа. Няма да е по евтино или по бързо.
След като сумата ти е към $700, няма как да се разминеш да те пуснат без да плащаш ДДС и мито!
ДДС-то го начисляват върху общата сума (включително транспорта). Тая простотия навремето я измисли и въведе Дянков и така си остана :mad:
 

Hidden

Редовен Потребител
Koлега, въздушно оръжие ли си поръчвал? Ако е така ми прати едно лично или пиши тук. Последно време се заглеждам по БАМ-ове, а ги няма по магазините и се чудех за поръчка от Китай.
 
7

7842

Гост
Koлега, въздушно оръжие ли си поръчвал? Ако е така ми прати едно лично или пиши тук. Последно време се заглеждам по БАМ-ове, а ги няма по магазините и се чудех за поръчка от Китай.
Не се произвеждат вече.
 

p.petrov

Потребител
Благодаря на SGS и ivodok за помоща. hidden не колега не си поръчвам пушка. Колегата с ник неим 7842 кое да вкарам в правия път.Колата лодката караваната..Дори и така да всеки сам решава за себеси едни имата пари да карат мерцедес другите карат каквото имат или могат да си позволят.:mad: това човече какво ще рече че се ядосваш че се кефиш .Защото имаш бам или го продаваш .
 

Stefan.hs

Потребител
Одрин ми е на 30 мин път .. дори и по малко .. и Крал пцп струва около 200 евро .. и питам просто мога ли да прекарам през границата .. по законния му ред .. мита и каквото трябва .. тук пушката е 900 лв , там е 900 турски лири , разликата е огромна !
 
7

7842

Гост
Одрин ми е на 30 мин път .. дори и по малко .. и Крал пцп струва около 200 евро .. и питам просто мога ли да прекарам през границата .. по законния му ред .. мита и каквото трябва .. тук пушката е 900 лв , там е 900 турски лири , разликата е огромна !
От Турция в магазин не можеш да си купиш по голям калибър от 6.35 мм.,техният закон не разрешава продажба.
 

Don

Потребител
Здравейте. Трябва спешно да избера куриер от щатите. DHL, UPS или някоя трета алтернатива ? Интересува ме оптималния баланс между цена/качество.
 

doctora

Редовен Потребител
Да питам и аз.
Имам познат в англия,харесал си някаква въздухарка с оптика,от тамошния ибей,за 45/50 £,проблем ли ще е да я прати с багажа чрез тия частни куриерски микробусчета които пренасят с/у заплащане стоки и багаж от англия в бг?
И какво е необходимо да знае и направи?
 
Нагоре