Варненска група - SEA WOLVES

xpresident

Редовен Потребител
Съжалявам Миро, мои са мишените, но коловете си имаха дупки от преди. Ще донеса нови. Дано не съм провалил бъдещото състезание по бенч :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
:cheers:Ще се радвам да донесеш два три кола,защото един по един се изпочупиха
 

anibis

Редовен Потребител
Утре ако такова времето,ще сме на Китка,обичайните заподозрени.:rambo::ruak47:
 

sts1969

Редовен Потребител
Привет снайперисти! :goodbye: Ако ще има събиране на Китка, за кой ден е най-вероятно да се състои, че ми ще да знам да си подредя задачките за почивните дни?! :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Ако на някой му се идва днеска на с.Китка,аз ще съм там на заслона,към 12.00-13.00ч. нека пише тука в темата за да знам.
 

Raymon

Потребител
И аз ще успея да привърша с работа за днес и тръгвам към Китка, че утре май вятър го дават.
 

B7Safari

Новодошъл
А ходите ли да стреляте по мишенки до "Побитите Камъни" ? (ние досега с приятелите само там сме ходили)
 

sts1969

Редовен Потребител
А ходите ли да стреляте по мишенки до "Побитите Камъни" ? (ние досега с приятелите само там сме ходили)
От няколко години не съм чувал колеги да са ходили да стрелят на Побити камъни, ходим на една поляна след село Китка по пътя за Камчия. Въпреки че Побитите са ми по-близо, до сега не съм ходил там, и незнам даже къде е местото. Този уйкенд поне аз планирам да направя една раходка до Китка, само трябва да се разберем с колегите кога да е, Събота или Неделя.
 

Raymon

Потребител
За съжаление тази седмица няма да мога. Така че приятно изкарване от мен.
 

B7Safari

Новодошъл
От няколко години не съм чувал колеги да са ходили да стрелят на Побити камъни, ходим на една поляна след село Китка по пътя за Камчия. Въпреки че Побитите са ми по-близо, до сега не съм ходил там, и незнам даже къде е местото. Този уйкенд поне аз планирам да направя една раходка до Китка, само трябва да се разберем с колегите кога да е, Събота или Неделя.
А мястото (до П.К.) е в района на чешмата, която разтваря камъни в бъбреците, но след, като се мине покрай поделението, не се завива надясно към чешмата, а се продължава още около километър по един каменист път и там в ляво е голямата поляна на която ходим да пуцаме. Там идват и доста хора с огнестрелно (от флоберки до карабини).
П.П. Ние като свършим със забавата отиваме да си напълним вода от специалната чешма за вкъщи. (не вярвах в началото, но наистина помага)
А аз пък не знам това място до Китка...
 

sts1969

Редовен Потребител
А мястото (до П.К.) е в района на чешмата, която разтваря камъни в бъбреците, но след, като се мине покрай поделението, не се завива надясно към чешмата, а се продължава още около километър по един каменист път и там в ляво е голямата поляна на която ходим да пуцаме. Там идват и доста хора с огнестрелно (от флоберки до карабини).
П.П. Ние като свършим със забавата отиваме да си напълним вода от специалната чешма за вкъщи. (не вярвах в началото, но наистина помага)
А аз пък не знам това място до Китка...
Качил съм по-назад в темата карта с указания с маршрута до Китка, ако ти се идва в Събота ще се разберем как да стигнеш до там.
Аз ще мога да дойда на Китка събота към 10 и нещо.
Към 10 и нещо :eek: по това време обикновенно си тръгваш от там. :D ОК, ще гледам и аз да съм там към 10.30 в събота. Ще се уговорим за всеки случай пак допълнително в петък. :cheers:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
xpresident нещо те хвана шубето ако в Асеновград дойде Хасан-я...амо то с конкуренцията не е лесно :) :) :)
 
Нагоре