ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

sevdaka80

Редовен Потребител
За колегите които ползуват по-малки оптики, по-долу в клипа може да придобият представа какво представлява реално увеличение Х60 :)
(Съжалявам за мизерното качество на клипа)

Каква е тая оптика Рачо,то на никото педесето е като 15 на тази.
 

kombat123

Новодошъл
Имам я от седем години и само да кажа,че прави група на 50 метра 5 от 5 в капачка от безалкохолно.
 

barbaron

Редовен Потребител
Колега, не се сърди на отговорите. Момчетата се притесняват да те насърчават да използваш направията и за това не ти дават насочващи отговори. Счупена жигула за състезание никой не стяга.
 

kombat123

Новодошъл
Така е,колега,но никой не е казвал нищо за състезание.Просто хората със жигулките си ги стягат и си ги карат понеже им вършат работа.И те сигурно искат нова кола,но..............
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Няма Москвич няма Лексус има технически изправни коли и технически неизправни!Колегите се притесняват в техническата изправност на оръжието ти, а ти пишат доста грамотни хора!Просто на лични попитай някои от тях да те насочат на някъде!Това на 50м. с капачката с какви чашки го правиш и каква оптика,че това ми е болна тема( на снимката не се вижда марката)!
 

DeadShot

Редовен Потребител
Айде тия от Youtube пак полудяха.Всички клипове на Teds Holdover (той ме запали по ПЦП) ги няма на Мат от Африка също. И хайде спряхме насилието няма да се стрелят в училищата повече (това им беше извинението).Пък дорде вървят холивудските простотии с колене и черва навсякъде всичко е наред.. Ядосан съм :D
 

sts1969

Редовен Потребител
Айде тия от Youtube пак полудяха.Всички клипове на Teds Holdover (той ме запали по ПЦП) ги няма на Мат от Африка също. И хайде спряхме насилието няма да се стрелят в училищата повече (това им беше извинението).Пък дорде вървят холивудските простотии с колене и черва навсякъде всичко е наред.. Ядосан съм :D
Малко си беше тъпо от страна на Тед, да доказва качествата на една въздушна пушка, убивайки гълъби (пък били те и вредители в неговата страна) ???
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Не са само Тед и Мат,поне още 20 канала на хора показващи въздушно оръжие са цензорирани.
Точно това чета сега и се дискутира из форумите зад океана,че масово се премахват клипове от youtube и повечето вече са прехвърлили профилите и клиповете на други видео платформи и си трият регистрациите за youtube бойкотират го..
 

DeadShot

Редовен Потребител
Ами така си започна канала тогава ама при положение,че всичко е законно не виждам проблем.Иначе има много хубави ревюта Тед.Вярно голяма част от клиповете са с ловно съдържание и няма да се харесат на много хора.

Иначе Мат направи уникален канал. Всичко му беше изпипано, само камерите му са хиляди долари.Отново много добри и подробни ревюта.Да не говорим за клиповете с "истинските" пушки.Като не мога да си позволя Сафари се утешавах с неговите клипове :D .

Да не говорим колко пари си вадят от тях.Те затова ревнаха.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Малко тъпичко,защо не забранят и ловните клипове то е все същото или риболовните нали пак си е убийство.Всеки може да гледа и да прави каквото иска,дали е законно или не за това той си носи отговорност.
Това,че ние сме най-големите природозащитници и хуманисти няма спор.Затова всеки циганин и бездомно куче има повече права от нас.
 

Hidden

Редовен Потребител
Това,че ние сме най-големите природозащитници и хуманисти няма спор.Затова всеки циганин и бездомно куче има повече права от нас.
За нещо подобно си мислех преди време. Някакъв дядо беше убил куче и двора си, което му яло кокошките. Беше съден и заклеймен като голям престъпник. А един ловец, който убива примерно лисица, която не му вреди по никакъв начин получава "Браво!" и се нарича гордо "спортист". Лицемерие и двойни стандарти.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Нагоре