Обяви от мрежата

doctora

Редовен Потребител

Hidden

Редовен Потребител
Ако търсех Славия можеше да му пусна оферта - пушка плюс кръст за по-малко пари :D
 
Последна промяна:

okooko

Потребител
на мен ми хареса грамотния:bravo: онзи ден в мобилето един продаваше напълно УПлсужена кола:lol:
 

anibis

Редовен Потребител
Що лошо ли има,за моята колекция? Събирал съм е от Германия Австрия,това да не е подсъдимо случайно? Когато влезеш при нумизмат в някой от тия държави, и им има цялата колекция в техните сайтове,пак така ли учудено ще пишеш? Абе батане ти в кой свят живееш? Наистина нямам думи....
 
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
Що лошо ли има,за моята колекция? Събирал съм е от Германия Австрия....
Щом се радваш на такива неща ще ти споделя, какво бях виждал наскоро: членска карта за NSDP, подписана лично от Хитлер! Парче история!
 

anibis

Редовен Потребител
Имам доста неща,и то автентични!!!
Имах една значка,тя ми е подарък от този човек за когото ще разкажа.Това което ще разкажа ще го помня цял живот!
В Грац съм Австрия,обикалям си,от кафене на кафене.Гледам изложени точно такива значки флагове и др. от ВСВ от Вермахта и СС войските, точно в едно магазинче,то не мога да го нарека магазинче/то си беше дупка/
Влязох вътре,посрещна ме еди стар дядо,но си личи че е бил в ВСВ разглеждах някой работи,в този момент тоя дядо ме хвана за ръката,и взе да плаче.
А на ръката ми е изписано Meine Ehre heißt Treue заедно надписа с мъртвешката глава това е нашивка точно на SS войските.
Та тоя дедо,си е бил от тия войски,или други не мога да кажа.И ми подари значка на стойност 200 евро

Щом се радваш на такива неща ще ти споделя, какво бях виждал наскоро: членска карта за NSDP, подписана лично от Хитлер! Парче история!
Не зависимо каква е историята хубава лоша/за някой/ това е история,и трябва да се уважава!
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Цената е дабъл на нова в магазина . сигурно ще е е яко тунингована за тези пари .Явно е на някой фейсбук ловец . Щом е толкова скъпа ще е на администратор на групата и ще си заслужава парите .

https://www.sotisbg.com/products/603
 

Nikola

Потребител
Цената е дабъл на нова в магазина . сигурно ще е е яко тунингована за тези пари .Явно е на някой фейсбук ловец . Щом е толкова скъпа ще е на администратор на групата и ще си заслужава парите .

https://www.sotisbg.com/products/603
Възможно е! Нали знаеш-всичко е възможно.
 

zograffa

Редовен Потребител
Цената е дабъл на нова в магазина . сигурно ще е е яко тунингована за тези пари .Явно е на някой фейсбук ловец . Щом е толкова скъпа ще е на администратор на групата и ще си заслужава парите .



Неее,приклада е минат с яхтен лак "Оргахим" и сега е вечен и неповторим,не цапа ръце и може да го вали дъжд.
 

andi

Редовен Потребител
Възможно е! Нали знаеш-всичко е възможно.

Къде го чукаш , къде се пука ?
Не всичко се върти около "нещото" .
Показателно е , че човек с 430 мнения в този форум във всички възможни теми , може да сътвори такава велика _ _ _ _ _ . Заради едното его да навредиш на всички с това хоби .
И не знам дали е по скоро жалко , или е по скоро страшно , че и досега не е разбрал какво е направил . А защо го е направил и той не знае .
Нали всички знаем , че по законите на РБ до 18 г възраст дори нямат право да се занимават с ВО . И те го знаят , ама нали като демонстрират какви велики "ловци" са , и кажат "майната ви" на всички , ще си вдигнат самочувствието си как са над всичко и над всички .
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Да, това са кислородни бутилки. Дори и на тези с монтирани кранове, крановете са кислородни.
Не че бутилката не става за въздух, но до 200 бара и с подходящ кран.
В обявите на продавача има и оксижен, оборудван с точно такава бутилка.
 
Нагоре