Добричка група

dberov

Редовен Потребител
Трябват ми малко по високи монтажи с няколко милиметра.

Имам монтажи, ще ги взема само да се разберем за час и място за среща.
Аз мисля пак на отбивката след житническата бензиностанция към 12-13 часа и от дам да тръгнем заедно за полигона.
 

Пламен ss

Потребител
Ок Беров аз съм за май ще сме само двамата кажи час за мен няма значение .Днес се чух с Христо за неделя има работа .Светльо на работа .На Ицо ще звъна да го видя утре на къде е. Други не знам
 

dberov

Редовен Потребител
Добре.
За мястото мисля че е удобно щото често сме се срещали там, остава да доуточним часа, пишете кога ви е по удобно в 12 или 13 часа.
 

Пламен ss

Потребител
Когато кажете пишете тук за да знам колкочаса да съм на калиакра отбивката или може да ви чакам към Врачанци че от Рилци ще пътувам.
 

Пламен ss

Потребител
Мерси Беров трябва да черпим другия път като се съберем в халито. Доволно от пушката Беров се занимава пак с мен през цялото време.Трещи сериозно. Жената вика каква е тая картешница.
 

sts1969

Редовен Потребител
Да му е честита на колегата новата придобивка! Мите, какви са тези оръдия с които сте се оборудвали...човек няма вече с кого един Бенч да си спретне. :D Май трябва да ви направим пак едно гостуване с един - двама варненци, пък дано ви вкараме в правилния път (калибър) :p:D :cheers:
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Светльо, заповядайте и добре сте дошли по всяко време...а едно надстрелване винаги можем да си спретем въпреки разликата в калибрите.
 

dberov

Редовен Потребител
Макар да не съм се възстановил напълно, Аз съм за.
Ако има други желаещи, моля пишете.
 

dberov

Редовен Потребител
Съжалявам, но и на мен ми излязоха неотложни ангажименти за неделя, така че пропускам.
 
Нагоре