ЧЕЛЕН ОПИТ ( или всичко което ни е впечатлило)

Dominus

Редовен Потребител
Чистачките не са хоби. Те са нужда. Токът не е хоби, той е нужда. Няма да изброявам повече. А като ти праснат чистачки за 100 кинта да те питам кво те мъчш тогава ама.....
 

batnan

Редовен Потребител
Какви коли карате че чистачките са им 100 лева ? За 4-5 лева си купувам чистачки и каквато работа вършат това е . Това не е оптика с много бистър поглед. ДОМИНУС като виждам/из форума/ какво можеш да направиш със собствените си ръце се съмнявам да дадеш 100 лева за чистачки.:cheers:
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Нещо не схванах идеята на тази джаджа,когато каучука е кристализирал(ако го има) кво значение има каква механична обработка ще направиш.Някога на гумите за камиони имаше опция да се донарезва грайфер,но когато имаш изисквания за високо скоростна гума на лек автомобил това не върши работа.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ами не съм дал. Дадох много по-малко и все едно съм ги метнал на вятъра. Ако искаш вярвай при дъжд намалям скороста щото тия шибни се отлепят и не чистят. А чистачкити за които питаш са оригиналните на Пежо 650/700мм. Само перата са 60. Последно един колега се похвали че е доволен от бош аеро туин. Тях мога да ги взема за 40 комплекта и вероятно ще ги взема.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
П.С
При по-старите коли(амортизирани), когато каквато и да е чистачка размазва трябва стъклото да се шлайфа.Ако някой има интерес мога да дам телефон на свестен човек за тази работа
 
  • Харесвам
Reactions: kid

batnan

Редовен Потребител
Възможно ли е пружините които прилепят чистачките към стъклото да се отпуснат и от това да идва проблема? Карал съм в дъжд където не мога да си видя предницата на колата обаче стъклото ми е чисто.
 

staz

Редовен Потребител
Чистачките не са хоби. Те са нужда. Токът не е хоби, той е нужда. Няма да изброявам повече. А като ти праснат чистачки за 100 кинта да те питам кво те мъчш тогава ама.....
Провери в ситроен - там може да са по-евтини.
Исках да кажа, че качествените материали струват пари и всички това много добре го знаем.
Има и друг фактор, когато на българския търговец един марж от 400-500% му малее и ХОП - ето то чистачки за сто лева!!
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А де, никой не се сети да ми напомни, а я носех в колата.....
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Може да съмнително малко стъпалото му, ама системата му за стабилизация никак не е съмнително малка.
 
Нагоре