Варненска група - SEA WOLVES

Whale

Потребител
Имай в пред вид,че обикновенно в Циконията оставяш бутилката в понеделник и я вземаш на следващият ден.
 

sts1969

Редовен Потребител
Колеги, преди малко говорих с Васко (експрезидент) и се уговорихме за утре, (Неделя) да се срещнем на поляната и заслона до село Китка, да пуснем по няколко чашки, да полафим. Уговорката е за 14ч. ако някой иска да заповяда, може да стане весело. За храна и напитки не сме говорили, всеки сам си решава за себе си.:cheers: (носете си спрей за комари за всеки случай) :)
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Хубава стрелба се получи днес, само дето като се преместихме на сянка дойдоха комарите. Тлъсти, като кацнат на цевта и отклоняват с два дота прицелването. Някой от бенчърите си забрави табуретката, в мен е, да се обади да се разберем да му я дам.
 

sts1969

Редовен Потребител
И на мен ми хареса, пак ще се организираме в скоро време, само да е по-рано преди обяд. :D:cheers:
 

mitaka

Потребител
Васко благодаря че сте я прибрали . Затрил съм ти телефона затова пиша тук
 

sts1969

Редовен Потребител
Мите,като се видите да си вземеш столчето, пробвай на Васко пистолета. Страхотна безкомпромисна играчка е. :)
 

mitaka

Потребител
Обичам такива играчки ! Какво да направя като още не съм пораснал :)
 

xpresident

Редовен Потребител
Аз ходих вчера, в 8 пострелях до 12.
Ако се съберете днес, приятна стрелба! :)
 

Raymon

Потребител
Среща 12:30 на центъра на селото 0898914 731 Раймон за тези които не знаят къде е заслона
 
Нагоре