Обяви от мрежата

PetioStoianov

Редовен Потребител
Аз ли нещо не съм добре с очите или наистина за пружинна пушка искат 1200лв ? Защо тази еднозарядна, пружинна пушка струва повече от някои ПЦПта ? Крайно невероятно ми изглежда.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Имал съм такава. Втора ръка. Купих я за ~900лв. Нава в магазина беше 1600-1700 лв.
Пушката стреля уникално!
 

andi

Редовен Потребител
Има и 30 годишни пружинки , и то слабички при това , дето в добро състояние минават 1000 лв . И не се задържат много .
 

staz

Редовен Потребител

kaloyan_takev

Редовен Потребител
А този, който е сложил оптиката на обратно за 50 лв., просто не ми се мисли що за "миндил" е....

Колеги вие нищо не "разбирате"!
Имаше един филм, в който една мацка стреляше с пушката на обратно. Подпира си ложата на рамото, спусъка натиска с палец и се прицелва чрез огледало.
Явно случая, за който говорим е такъв..., е малко усъвършенстван - с оптика... ;)
Да не се обидите ей. Просто шега (това с разбирането):cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Някой наскоро питаше за добре изглеждащ Хаенел 312...
Гледам, че в Базара се е появил такъв, поне на снимката изглежда доста добре на външен вид.
https://bazar.bg/обява-16754855/въздушна-пушка-хайнел-312#
Цената е малко висока, но предполагам че ще може да се предоговори с някой лев надолу.
49f7736393edb858eb9f93c981a4149f.jpg
 

Sen

Редовен Потребител
А този, който е сложил оптиката на обратно за 50 лв., просто не ми се мисли що за "миндил" е....
Леле, оптиката наистина е наобратно монтирана :D
Сещайте се какво лъготене е цялата обява, откъде е изкопал пушката или кой му е я е дал да се опита да я пробута на някого, и той просто е пльоснал мерния прибор както му дойде, колкото да направи снимки за обявата :D
 

оги-пз

Редовен Потребител
На обратно ама цепи мрака все пак за 50лв е нагласен мерника.:lol::lol::lol:
Скоро нямаше ли подобна обява, да несе окаже от същия продавач
 

cilindura

Редовен Потребител
Относно цената на пушката "Хайнел" 312 според мен никак не е висока. Ако тя е висока, какво да кажем за цените на пластмасовите "Гамо"-та.
Все пак това е спортна пушка, изработена изцяло от стомана. Още повече, че моделът не се произвежда от много години и все по-рядко ще излиза на пазара. Ако пушката е много запазена /а има превъзходни екземпляри/, то тази цена е смешна на фона на турските Доминатори и испанските Комети, Гамо-та и Норики.
 

lynx

Редовен Потребител
Даже е скъп :) точно този модел нещо не го тачат много.
Наскоро пуснаха същия в Ибей и търга завърши на 40 долара, никой не наддаваше.
http://www.ebay.com/itm/Bushnell-Yardage-Pro-x500-Rangefinder-Used-w-case-/191914719758
Няма да се учудя, ако този от обявата в ловния форум е същия от Ибей :)
 

Sen

Редовен Потребител
Ако си склонен да дадеш още 100 лв. ще си закупиш чисто нов Никон Акулон от официалния вносител - изпитан и доказал се продукт. Втора употреба вероятно на стойност близка до същите тези 220 лв.
 
Нагоре