Снимки на вашите пушки

petkof

Редовен Потребител
Всеки си наглася пушката според това как му е удобно.Вариантите са безброй много.Сега пробвай капачка от кока кола 2 литра на 100 метра.;):D:D:D
 

staif

Редовен Потребител
Как така по добре .
На мен така ми е удобна оптиката като съм я сложил .

може и по добре братле ,само че не е мястото тук за обсъждане ..изтегли предния монтаж напред до барабана и окуляра да ти дойде 8-10 см от окото (ако съдя по снимката приклада ти идва къс ;))
Извинявам се пред администраторите-ако сметнат за добре - да премахнат поста ми.
п.п така е petkof всичко е "добре" докато не откриеш колко много тайни крие това хоби пък било то по капачки или пинчета на някакви си 100 кирливи метра.. :D
 
Последна промяна:

mario321

Редовен Потребител
Всеки си наглася пушката според това как му е удобно.Вариантите са безброй много.Сега пробвай капачка от кока кола 2 литра на 100 метра.;):D:D:D
Точно така , всеки си наглася пушката както му е удобно , но на мен можело и по добре , сигурно имаме еднакви рамене и вратове , е сигурно , тогава ще наглася по на колегата как му е добре . Само да кажа че не се заяждам , просто аз съм нещо не стандартен :) ) )като малък много тренирах предно рамо , и от там ми идва целия кусур , а врата не стига че ми е по къс но и крив , за това така .
С 6.35 Сачма на 100м капачка от кока кола .
Много сте добри, изключително добриии стрелци , браво много се радвам за вас :) ) )може ли автографи да ми дадете , благодаря предварително :)
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Колегите ти дадоха съвет именно защото познават слабите страни на Хатсан (Ат 44 и БТ ). Цевните кутии са пословично кекави, и се нуждаят от сериозно укрепване за да не играе нагоре-надолу предната част която е пред барабана. Нестабилността на цевта спрямо кутията може да се компенсира, когато поне единият от пръстените на оптиката се захване пред барабана. Колкото до песимизма ти спрямо "100м капачка от кока кола", хвърли един поглед на темата на колегите от Добрич. ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Точно така , всеки си наглася пушката както му е удобно
Точно така.
Само дето "хората" се опитаха да ти покажат една очевадна грешка, но ти , вместо да отчетеш желанието за помощ, се нахвърляш.
Давай го малко по-спокойно, а автографите може да ги получиш и безплатно ... като член на форума, а ще благодариш когато ги получиш.
Това го приеми като предупреждение за некоректно отношение!
И да, тук има стрелци, от които може много да научиш.
Нали не си мислиш, че си от добрите такива?
Няколко килограма олово трябва да прекараш през цевта си за да достигнеш нивото на някои от добрите стрелци и то само ако стрелбата ти се отдава.
 

staif

Редовен Потребител
Съжелявам че дадох съвет (просто от добри чувства),но Българина ""не си счупи главата сам"" не му е кеф ;):cheers:
ако не бях подценявал съвети навремето от по опитните колеги, щях да си спестя много "гимнастики" и излишни питанки' из форума.. ;)
Но отдавна се научих да прихващам всяка една полезна дума от всеки ..
Без лоши чувства mario321 :cheers: успех!
 

mario321

Редовен Потребител
Нещо съм се изразил неправилно , за което много се извинявам и съжалявам .
Аз нямам нищо против никого от вас, напротив уважавам ви и се радвам че помагате на хора с по малко опит като мен . Чета тука във форума и доста полезни неща научих .
staif съжалявам че разбрах погрешно добрината от твоя страна , благодаря ти много , извинявам се от сърце .
 

anibis

Редовен Потребител
Да ти донесе ижчето много,много радост! Много се кефя когато някой колега сътвори нещо такова,или пък е направил от нищо нещо. Визирам самоделните ПЦП-та.Това ти да си е направиш,да вдъхнеш живец на клапана,ударна група, от това по-хубаво няма. И когато стане готова железарията, да е изкараш на един,два хроно теста,и когато всичко си направил както трябва,просто кефа е неописуем!
 

messiah

Потребител
Да ти донесе ижчето много,много радост! Много се кефя когато някой колега сътвори нещо такова,или пък е направил от нищо нещо. Визирам самоделните ПЦП-та.Това ти да си е направиш,да вдъхнеш живец на клапана,ударна група, от това по-хубаво няма. И когато стане готова железарията, да е изкараш на един,два хроно теста,и когато всичко си направил както трябва,просто кефа е неописуем!
Ако не се лъжа,цевта я взех от теб.
 

messiah

Потребител
В 5.5мм и ти дадох и ЦК,ако е същата,защото аз взех само цевта 4.5мм всичко друго от ИЖ-а ти го дадох.
Я кажи как се държи тая цев?
Имам 4 такива и нищо чудно да е твойта цевна кутия.
Иначе цевта се държи добре,мята ги с 280 м/с плюс- минус 5 м/с.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
https://plus.google.com/u/0/photos/...album/6240382754888696881/6380656380926705730
6380656380768738210
6380656380926705730
 
Последна промяна:
Нагоре