Обяви от мрежата

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако наистина снимките са от нечия "натъпкана с части" работилница в София, защо още не е почнал да сглобява направо???
Само приклади не видях....
 

staif

Редовен Потребител
говорих днес с продавача-по принцип поддържа цялата гама за части на хатсаните ,но в цените е добавен и трудът за поставянето им ако не я ремонтира той..
 

sts1969

Редовен Потребител
Зависи от състоянието им, цената е повече от добра. Странно че не е отворил поне едната кутийка за да ги покаже, предполагам че са побелели и ще се наложи да се перат. ???
 

lynx

Редовен Потребител
Преди години съм се прецаквал с такива чашки, взех една кутия за проба.
Има ги налични в магазин близо до мен /"Лиляната"/.
Вероятно са произведени преди 30 години, като се отвори кутията, вътре чашките са така окислени че направо са станали пухкави и рошави :)
Ако ги намеря, ще сложа снимки :) не вярвам дори и с пране да се почистят добре, ужасни са.
 

sts1969

Редовен Потребител
С вряла вода и веро в чашка се чистят, но на малки количества ...и става адски бавно. Може да се пробва с вряла вода и оцет, той събаря повечето образувания. :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Добро количество за леене на олово за тежести.:cheers:
Аз в пушката си такива ла.на не бих натъпкал.
 

Hidden

Редовен Потребител
И аз първо си помислих, че може да са започнали да корозират. Преди месец-два в OLX имаше Хайнел 300 със снимка на такава отворена кутийка - чашките бяха като гъбки и изглеждаха порести.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
По едно време се бяха появили по 1 левче кутийката.
Да, бяха окислени, но се измиваха много добре с трансформаторно масло и после с веро.
Стават за плинкинг с пистолетче за кеф, докато си люпиш семки и пиеш бира по чашки, кутийки ... абе за кеф, а не за велики спортни постижения.
 
Нагоре