Старозагорската група

praetorian

Редовен Потребител
Ае мани...Едвам преглъщам бирата..Утрепах се днеска,утре дано съм жив че да довърша.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Там съм, днеска звънях на някой друг да се надяваме, че и другите четат и да дойдат ако са свободни.
 

ilko_dim

Потребител
Да направим едни стрелби в неделя?
Днес малко валя, но до неделя вярвам ще изсъхне. Говорих с Ники и Милко и засега са свободни, дано и да останат такива.
Хайде, стягайте редиците!
:cheers::rambo:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
И така никой не писа за къде се смята да се събирате ? Как и да е аз сега малко след запой се прибирам утре като стана към 10-11 часа ще се надявам да сте писали нещо.
Илко добре дошъл :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Подир час и нещо се качвам на поляната на Баните.Голямата полянка,тази която е направо и вляво, не вдясно.Ще се радвам много да се видим :bravo:
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз съм вече горе.Моля който ще идва да вземе 2-3 големи чувала за боклук,някакви свине са вилняли.:wall::wall:
 

ilko_dim

Потребител
Това направо ми го взе от клавиатурата....:)
Аз мисля да дойда, понеже другата неделя няма да съм тук...
Тачи и фамилия също ще се включат, поне се надявам де.
И така - до неделя:cheers:
 

тачи

Потребител
Кога в неделя? Най-после да се видим и отупаме пепела от пушкалата, че от април не сме правили това...срамота е! Каним всички...ще има бира и мръФки! До неделя...
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Кога в неделя? Най-после да се видим и отупаме пепела от пушкалата, че от април не сме правили това...срамота е! Каним всички...ще има бира и мръФки! До неделя...
И да си донесеш новата придобивка - знаеш за какво говоря ;)
В Неделя очаквам навалица, викам който може от рано да отиде да пази мястото където се бяхме събрали последния път и да заградим поляната надолу ( в посоката която стреляме) като се посъберем повече коли. Аз ще гледам до 10 часа да съм горе на поляната ако мога и по-рано ще дойда :cool:
 

ToHKa

Редовен Потребител
Малиии, утре ще превъртим скрата , вземете и гайдаа, аз ще надувам :D
значи до утреее :)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Бре, че то "Някой да не смята да пропуска!" е по-правилното изречение за Вас момци.....
 
Нагоре