WFTF 2016

peko

Редовен Потребител
ФТКС
А като гледам и без хамстер стреля, явно трасето е позволявало.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Сменил е пушката от ева на фтп...гледам шрауда е махнат и цевта е освободена.
П.П. снимката с изпъчения корем ...англучаните я коментират Познайте в кой месец е
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Сенника е много интересен. Като, че ли на различните снимки е различен.:)
Някой може ли да каже каква е оптиката.
Интересно, че при тази жега стреля с дълъг ръкав и с ловен елек.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Прилича на Цитронка. Трикото му е за УВ защита, макар че то не e от трико а тех-материи, дето хем предпазват хем държат хладно. В ежедневието не иска да е явно с шофьорски тен....
Мисля, че не ползва дългия оригинален сенник заради габарита и теглото, а този шлаух при нужда си го изхлузва напред.
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Впечатляваща стойка на стрелба

Попадение или разочарование :)
 

Attachments

  • 0336_small.jpg
    0336_small.jpg
    167.7 KB · Прегледи: 57
  • 0377_small.jpg
    0377_small.jpg
    154.6 KB · Прегледи: 129
Последна промяна от модератор:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Грешка и учудване колко го е отвял вятъра :)
Като се има предвид колко грешки е направил е доста сполучлива снимка, да хванат точно този момент
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ама ме кефи - изчистена Евичка с шаранджийско прикладче и нико. Скромно и печелившо. Просто си го може човека ..
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз за Джеки Чан говорех Божко.. Май си е с Евата.. Кат оправят сайта на световното ще видя че нещо са го бъгнали..


index.php

BFTAJackHarris-720x405.jpg
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аааа аз го видях още в РусИ че е с ХафТиПи-то Калпин.. Ма за какво ги взимат кат ги връщат в Евов вид за да стрелят :):):) Явно кат си купиш FTP и идва с безплатна тръба за фунийки която трябва само да си демонтираш...
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Най ме дразнят такива трасета. Отвред хора, тапи, шумотевица, постоянно се оглеждаш някой да не ти срита пушката...
 

lynx

Редовен Потребител
Тоооочно такова си го представях, като казвахте преди време за "масово популяризиране на спорта".
По средата на панаира хората стрелят, разнасят се пушки между дечурлигата, дъни музика, врява и напрежение ол оувър :D
Някои нервни колеги са с антифони, за да се изолират от тормоза, а навсякъде кибици люпят семки, наблюдават стрелящите и дават акъл как да се стреля :p
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Не е задължително. Зависи от хората. Защо на тенис турнирите и на снукъра не се люпят семки и не се прави панаир ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Освен състезатели и съдии/маршали не вярвам да има на самото трасе.
Не е по-различно от повечето състезания, но просто участниците са много и са коридор до коридор.
Трасето което са харесали, вероятно е по-компактно.
Сигурен съм, че повечето са били толерантни към останалите участници и не е имало много шум и глъч.
 
Нагоре