Старозагорската група

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще съм около пловдив по работа ако мога и имам време ще мина през Пазарджик да се видим.За утре няма да мога обаче да дойда до Стара загора.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз като гледам какво го дават времето май по-добре да се мисли някъде на закрито да постреляме наистина, но аз към обяд ще съм свободен май ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Значи,днес отива са го пишем дъждовен...Като гледам повечето са заети,аз поемам ангажимент за до сдедобед.
 

atanasata

Потребител
Групата-а-а-а???
Да не си продадохте пушките? Не ви ли се стреля вече? Да измислим една сбирка през идните почивни дни?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Що не се натоварите на една две коли и хооп при нас на гости в Неделя.
Който му се стреля, ще стреля, другото също не се губи.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Айде старозагорци не виждам записани от вас. Ако не в състезанието то поне в скара бирата.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз смятам да дойда ама не знам със сигурност ли ще мога, че съм малко хремав. Пушка не съм вадил от доста време, и не съм си ги продал де :D ама и времето не позволява много пък съм и доста заед в последно време. Гледам времето ще е гадно (дано не познаят синоптиците) надявам се да има някоя шатра все пак да има къде да се скрием от дъжда ако вали наистина ;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Не сме,живи сме още....Пуста работа,пусти празници....От една седмица съм въоръжен с вилица и се сражавам с неприятелите по масата :D
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Не сме,живи сме още....Пуста работа,пусти празници....От една седмица съм въоръжен с вилица и се сражавам с неприятелите по масата :D
А после ще се сражаваме с калориите, които се крият в гардеробите и ни правят дрехите тесни :D:D
 

atanasata

Потребител
Някой старозагорец ще ходи ли на състезанието? Нещо за комбина до там?:broom:
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз от два не съм в Сз, сбъдвам отколешна мечта за екскурзия в Родопите.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз от два не съм в Сз, сбъдвам отколешна мечта за екскурзия в Родопите.
Надявам се си си изкарал яко, дано да си я сбъдна и аз същата мечта скоро :cheers:
Я кажете някой в Събота смята ли да мърда към Русе, аз така или иначе в Петъка се прибирам от почивка в Казанлък и в Събота сутринта отпрашвам за Русе ако ще и сам да съм :rambo: ама ще ми е по-приятно да пътувам с някой :cheers:
 
Последна промяна:

praetorian

Редовен Потребител
Аз ще пропусна тази година....Останах с впечатление, че никой от нас няма да ходи и поех други ангажименти :sorry::sorry:
 

praetorian

Редовен Потребител
Ем късно писа...Аз съм на линия, по принцип....То и сета не е много късно,ама има хора по полянката.Миналата седмица беше баси сганта там....Човек до човек и на двете поляни...Бяхме с малките на разходка.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тая година ще се видим ли или тц ? Някой навит за неделя да постреляме ?
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз другата седмица съм на линия и двата дена.Тази съм при децата на село.
 
Нагоре