Мероприятия за 2016г.

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Аз съм за една среща в Русе(,че ми е най-близо).Имаме,обаче,лек технически проблем-обновяваме инвентара.Не е бивало от 2008 да ви съберем на среща без поне 2х30 хфт или фт.Ако сте навити за НС без състезателна част ,за мен и всички русенци ще е ОГРОМНО удоволствие.Казвате и боцвам дати!

Ей този пост чаках. Давай дата, че да започва обратното броене.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Има Бог, да знаете.
Много време отне, докато дойде ред и на моите молитви.
Най-накрая СРЕЩА. Истинска среща.
Без строй се, преброй се, пресконференции, брифинг, разстановка и прибиране на мишени.
Без всичката прилежаща суета около регистрация, стрелба, протоколи, награждаване и пр. и пр.
Да се обособи място за стрелба и там да се хвалим с пушките си, да постреляме с пушката на колегата, която много харесваме.
Да има достатъчно време да се видим, да се напием и да изтрезнеем.
Който има да черпи, да го стори.
По една такава национална СРЕЩА, трябва да има поне веднъж в годината.
Иначе състезания бол. Който му се състезава, нека го прави, с удоволствие и хъс. Няма лошо.
А срещата си е среща.
Нека се срещнем и колкото сме повече, толкова по-весело ще си изкараме.
Дай Боже само хубаво време.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Темата е факт.Великден и Гергьовден не са опции,14 май бил работен.Тъй че...
 

Dominus

Редовен Потребител
Аз съм за една среща в Русе(,че ми е най-близо).Имаме,обаче,лек технически проблем-обновяваме инвентара.Не е бивало от 2008 да ви съберем на среща без поне 2х30 хфт или фт.Ако сте навити за НС без състезателна част ,за мен и всички русенци ще е ОГРОМНО удоволствие.Казвате и боцвам дати!
Стефко, инвентар ще имаме до средата на Април - чисто нов. Ще го направим както си му е реда.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Понеже вълкът, който продавам се застоява доста мисля да направя бенч състезание за 16дж пушки и самия вълк да бъде наградата за първо место.
Таксата за участие ще се определи според броя на състезателите, в случай че се съберат доста участници съм готов да проведа състезанието 2 поредни дни, които предварително ще уговорим.
За да намалим разочарованите ще усигурим парична награда за 2 и 3то място.
По принцип съм съгласен и да загубя малко пари от пушката, стига да направим добро състезание.
Зъстезанието ще бъде съблюдавано стриктно, аз няма да участвам, ще подсигурим сушина и ще опитам да усигуря маси еднакви за всички.
 

sts1969

Редовен Потребител
За да намалим разочарованите ще усигурим парична награда за 2 и 3то място.
Е сега гледай какъв наплив ще има, няма да са само 8-9 човека като преди 2 седмици. Няма да стигнат и два дни да се изредят всички участници. :D:cheers:
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
При 200лв такса за участие едва ли ще има особен наплив ама дабо не съм прав
 

methaa

Редовен Потребител
Абе и да не е вълк. Някаква евтина пружинка или ат44 ще вдигне по-малко таксата и повече конкуренцията.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Хаха нагеадата е без значение важно е участието
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ми никой не е казал за 200лв. такса.
Ако сме 15-16 човека 100-110лв, а ако сме повече по евтино.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Говорих образно оги че не е на всеки по джоба но иначе ще е мега яко предизвикателство и ше амбицира доста хора да тренират сериозно
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ми то доста неща не са ни по джоба, но като ги поискаме се напъваме и нещата се получават.
На 22лр състезанието им е 30лв всеки път и като сложиш патроните става има нема 100лв че и повече с пътните.
Тук даваш 100лв например и стимула е огромен.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Съгласен съм и най вероятно ще участвам заради тръпката
 

anibis

Редовен Потребител
Казвай кога ще е състезанието,че да си взема обратно вълчан!
Иначе Оги знае,и аз същото състезание го мислех,но вълка замина при Огнян.
Дано да се съберем повечко хора...
 

оги-пз

Редовен Потребител
Злати ме замисля, дали да не включим и 5.5мм да няма дискриминаций.
Надстрелване няма да има просто по точки който има най много точки той е победител.
 
Нагоре