ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако осъществят внос от Украйна на Тайпани(естествено също ако не е от вида "ако мине"), може да се прати там.
 

anibis

Редовен Потребител
Някой можели да ми каже тела на Братушка/Миша/
На ЛС!
Благодаря!
 

apapazov

Редовен Потребител
Много я хвалят за Бенч рест.
Гледала почти като Леополд , но значително по евтина.
Не съм я виждал на живо , а само съм чел по форумите за нея.
 

anibis

Редовен Потребител
Знам че стрелят с нея Бенчрест.
Но това че гледа като Леополда не съм го чел,благодаря ти!
Да значително е по евтина от Леополда,дано и да гледа като него ще е супер!
Знам че е японска оптика,и толкова....:cheers:
 

opasnabatka

Потребител
Каква хартия ползвате за печатане на мишени? На мен тънката не ми харесва, сега обаче.пробвах с една която е почти като картон и принтера не може да я превърти....някакви съвети?
 

lynx

Редовен Потребител
Повечето принтери се мръщят на картони.
Печатай на обикновени А4 листове и прикрепяй мишената върху картон или друга твърда материя, за да са по-добре отбелязани попаденията от чашките.
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
Преди да купя сайтрон се двоумях между двете.
Четох по бенч форумите и извода беше, че гледат еднакво, но при Weaver качеството не било гарантирано всеки път.
За това и везните наклониха към сайтрона.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Каква хартия ползвате за печатане на мишени? На мен тънката не ми харесва, сега обаче.пробвах с една която е почти като картон и принтера не може да я превърти....някакви съвети?

То си е до принтер... Марка, модел...
На твоя явно пътя на листа е "по-крив"
Аз ползвам HP LaserJet 1020 и до 100-120 грама нямам ядове.
На HP LaserJet 5L, 6L пътя на листа е сравнително "прав" и хартия "почти като картон" няма ядове.

П.П.
Ето примерна схема за да ме разбереш по-добре:

laser-printer-laser2.jpg
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Има модели с подавач за картон. Стари модели които имат функция за печат върху пощенски пликове. Там превъртане няма. Оглеждам се за такъв и ако намеря ще има мишени за всички...

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

ssn

Потребител
По-големите модели имат правопоточно подаване на хартията и при това се позволява доста дебел картон - някой имат до 300 грама
 

streliamto4no

Потребител
Купих си оптика UTG и се чудя как се настройва? Чопа направо го въртя накъдето е нужно или трябва да поразвия болчетата които севиждат..Колегите казват различно и се обърках. В упътването пише че се върти след лек натиск, ама на английски и не разбрах на къде да е натиска.хахахаха :)
 

Attachments

  • Picture 247.jpg
    Picture 247.jpg
    336.9 KB · Прегледи: 89
  • Picture 249.jpg
    Picture 249.jpg
    477.8 KB · Прегледи: 82

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Аз използвам canon MF 4140 и няма никакъв проблем с по дебелите картони
 

didarai

Редовен Потребител
Трябва ми декоративно покритие върху ламарина и пластмаса и да бляскаво като никелиринно . Някой да е ползвал спрей от този или друг тип с успех ?

http://markita.net/sprej-kosmos-450-hrom.html
Баш за точно тва от линка , четох (от 2010 г е поста де) , че не е бляскаво , а става като матиран хром .


Тези тук дали е ползвал някой ?

http://www.elitsa-3.bg/spray_paint/kwasny-belton.htm


100_2570.jpg
 

staif

Редовен Потребител
по рекламните къщи съм намирал никелирано" фолио което се лепи..ако ще ти свърши работа то буквално е като никел.. Покрай мотора съм пробвал какво ли не -спрея или която и да е боя не може да докара тоя блясък на никела..
 

didarai

Редовен Потребител
Е не съм максималист . Чак оригиналният блясък не е задължителен , но да не е матов поне . Фолио няма да свърши работа . Много кривини и остри ръбове има .
 

staif

Редовен Потребител
щом е така карай си със спрея от снимката и не се кахъри :cheers: бронза за печки и феролита имат същия ефект а и са по евтини ;)
 
Нагоре