Спортен календар на ФТКС за 2015

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Супер нямам дата за изпит тогава и почти на 100 процента ще присъствам.Надявам се и времето да е хубаво и да постреляме доволно:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги приключихме и тази година.
За мен не много успешна в ФТ-то, но като цяло имахме много състезания и нови хора сред нас, което много ме радва.
Да си пожелаем много здраве за идната година, а всичко друго ще се нареди.
Аааааа и за малко да забравя нека през 2016 да не вали на двудневното в София поне 1 година :).
 

Dominus

Редовен Потребител
Трябва да се мисли вече и за следващият календар. Да пръснем малко из страната състезанията.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Така е.
По принцип всяка година постваме календар примерен, но когато някой има желание и възможност да организира състезание... нашето отпада и се организира съответното състезание.
Примерно за май месец имаме определено състезание, но състезанието беше в Троян.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Не сме го обсъждали с Милко ама според мен до 2-3 състезания вече ще могат да са в Стара Загора, но колко точно и кога евентуално ще е добре да кажем като се видим и го обсъдим с Милко ;)
Тази година наистина е радващо, че се увеличаваме, за мен беше много вълнуваща поради това, че се сдобих с която трябва пушка най-накрая ама пък времето за стрелба ми намаля, сега е ред на Оптика да взимам до година и да почвам да тренирам как трябва само с пружинката. Аз лично си пожелавам да се появят още колеги, които да стрелят с Пружинки :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Нашето може да го побутнеме и юни че ми писна с тия дъждове.. Юни е и месеца в който Белиш има празник и съвпада с рожденния ми ден. Та ще мисля нещо за тогава но искам да намеря някое уникално място което да ви хареса. Както беше на Бръмбар Скок. Намеря ли мястото си запазвам дата...

Sent from my E2003 using Tapatalk
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Нашето може да го побутнеме и юни че ми писна с тия дъждове.. Юни е и месеца в който Белиш има празник и съвпада с рожденния ми ден. Та ще мисля нещо за тогава но искам да намеря някое уникално място което да ви хареса. Както беше на Бръмбар Скок. Намеря ли мястото си запазвам дата...

Sent from my E2003 using Tapatalk

Става и през юни да е, тъкмо ще е генерална тренировка за Европейското през юли:bravo:
 
Нагоре