ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не се лъжи по тези правите - не стават. За да може да виждаш хубаво, анатомично мястото(упората)където ще ти ляга окото трябва да е изместено от оста, в зависимост от оптиката.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
След Коледа може би ще тестваме това:
ATN X-Sight 5-18 Smart Riflescope w/1080p Video, Night Mode, WiFi, GPS, Image Stabilization, IOS and Android Apps
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз питам за бюджетния клас, въпреки че за западните стандарти и 700 долара не е много... Пиши като го тествате.
 

lu-bo

Редовен Потребител
Гледах през такова нещо.Не е оптика нито термовизия а камера за нощно виждане с инфра-ред подсветка.През окуляра се вижда малък дисплеи като на старите видео камери,може да му се регулира яркост и контраст,скалата излиза на дисплея има и индикатор за батерията.Сигурно затова цената е толкова ниска.Даже мисля че е висока би трябвало да е по-евтино.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Колеги, някой може ли да ме ориентира как мога да изпратя най евтино батерия за мобилен телефон до Германия.
От БГ пощи не може, пробвах и ми върнаха пратката, имат наредба от 24.11 и вече батериите дори изпратени отделно от апарата се считат за забранен за превоз товар. Питах в Еконт и Спиди но там за 50гр ми искат 34лв. Знам че става с изпращане по автобус но никога не съм ползвал такава услуга а и не мога да намеря в нета.
Спешно ми е и ще съм благодарен за информация.
Благодаря предварително.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мите, ако имаш договор най-евтино е с DHL - 8-9 € до 0,5 кг. Може и Еконт да ползваш, там от офис до офис е под 30 лв мисля.
 

venciru

Редовен Потребител
Беров, ако другата седмица не е късно, може и да я пратим с DHL щом Петко казва 8-9 ойро. Като се върне жената от Женева ще се уточним. Те имат договор с DHL и работят само с тях.
Нищо не обещавам , защото не зависи от мен, но ще се пробваме, ако не е too late и цената те устройва.....
 

dberov

Редовен Потребител
Сега разговарях и с DHL, и те имат забрана за превоз на батерии и отказаха.
Продължавам да търся алтернатива....
 

Б.Богданов

Потребител
Здравейте,
Направих поръчка от чехски оръжеен сайт на 30,11 ... поръчката е изпълнена, но нямам никаква информация за колко дни пристига в България пакета.
За сега мога само следя по номер:
01_zpsfyqve1dg.jpg

Въпросът ми е, знае ли някой около коя дата да я очаквам?
Поздрави ...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Могат да се следят само докато напуснат Чехия. В зависимост от оператора на наша територия срока е от 4-5 до 14 раб. дни.
Ако е Български пощи пар авион идват и за 3-4 дни до пощенския клон.
 

Б.Богданов

Потребител
Могат да се следят само докато напуснат Чехия. В зависимост от оператора на наша територия срока е от 4-5 до 14 раб. дни.
Ако е Български пощи пар авион идват и за 3-4 дни до пощенския клон.
Много благодаря!
 

krasiml

Потребител
Партньор на GLS е Интерлогистика . На мен винаги те ми носят пратките , изпратени с GLS . Може да проследиш пратката , когато пристигне в България на техния сайт .
 

vencibull

Потребител
http://www.tawnadoairguns.com/sportsmatch_scope_mounts_30mm.php колеги огледал съм се в тез монтажи, регулируеми са във всички посоки, но като гледам, като че ли БКЛ по се тачат, но от тях не намирам регулируеми, има само по височина? Също да питам, nikko stirling diamond 10-50х60 от къде си купувате?
 
Нагоре