Изработка на мишени за ФТ

Dominus

Редовен Потребител
Знам, но те са си за мен тия мишенки, а мен не ме бърка че имат повече. Аз не съм толкова хамав, че да не различавам УЗ от очи примерно 6-7мм. Жабата трябва да я преформя доста.
 

rashko

Редовен Потребител
Предложение за промяна на жабата ???
Може да налапа червея и да и фръкнат очите
Упссс...е да натрупа до гъзо от кеф:)
 

Dominus

Редовен Потребител
По-скоро да събере краката че да не и се вижда мин....а :D Че така ако я забърше някоя чашка може да падне и без удар в УЗ.
 

Dominus

Редовен Потребител
Така. За сега няма изгледи да ги видя тези мишенки да оживеят. Тия направо са откачили. За две мишенки ми искат кажи речи 80лв. Няма как да им ги дам.
 

rashko

Редовен Потребител
Колко мм. е ламарината ?
Как определят цената ? Дължина на рязане, описана, периметър как ?
Питам защото има една фирма и да знам какво да питам :)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Раше, мерят дължината на среза и колко отвора се правят (начало на нов срез). Другото е матрял.
 

Dominus

Редовен Потребител
Става въпрос за 3мм ламарина. Как определят цената еба ли им ма.....
Преди да пратя файловете ги питах има ли значение колко контура са и ми отговориха че нямало значение. Калкулирало се времето на лазера. Явно са си търгаши.
 

mdinkov

Редовен Потребител
Така. За сега няма изгледи да ги видя тези мишенки да оживеят. Тия направо са откачили. За две мишенки ми искат кажи речи 80лв. Няма как да им ги дам.
преди 3-години направих около 40 мишени , себестойноста на една мишена ми излизаше около 17-18 лв. като всичко режех на лазер ,плазма , основата , силуета , лъжичката , тягите , даже и отворите матеряла от тях при това 4мм . провери и на други места невярвам толкова да са скочили цените . под себестойност имам впредвид това което ми взимаха на плазмата ,без болтове гайки боя , въженца и тн.
 

rashko

Редовен Потребител
преди 3-години направих около 40 мишени , себестойноста на една мишена ми излизаше около 17-18 лв. като всичко режех на лазер ,плазма , основата , силуета , лъжичката , тягите , даже и отворите матеряла от тях при това 4мм . провери и на други места невярвам толкова да са скочили цените . под себестойност имам впредвид това което ми взимаха на плазмата ,без болтове гайки боя , въженца и тн.
Кажи фирмата де?
 

mdinkov

Редовен Потребител
Фирмата не е знам по име , намира се в Пловдив , кукленско шосе в бившя металснаб , срещу рекорд точно до хтях в двора на завода има склад на спиди . При сериозен интерес може да им взема по точно кординатите .
 

Dominus

Редовен Потребител
db907441e2f89be3b73df0f15152d6f3.jpg
553fb85d24809207b38c81a6aeaa4398.jpg
0ffd20b21a245c40edae11ce789c8148.jpg

Мишена 460гр. от 4мм. ламарина. С колчето 640гр.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Иделна.. Русенци ще могат да я плющят и с факовете...

Sent from my A850S using Tapatalk
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Браво, Павка! Само тези с малките увеличения дали ще я виждат мишенката:D

От опит ти препоръчвам планката, на която се връзва въжето да бъде удължено под нивото на силуета, както съм се опитал да го нарисувам :D на снимката
 

Attachments

  • 0ffd20b21a245c40edae11ce789c8148.jpg
    0ffd20b21a245c40edae11ce789c8148.jpg
    116.4 KB · Прегледи: 61

lynx

Редовен Потребител
Идеална изработка, браво Павка!
А 4мм. ламарина и с кирка да я измлатиш, няма шанс да се нагъне като войнишко канче за издаване.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Каза и я направи,браво Павка.
Кажи и като пари колко излиза в завършен вид :cheers:
 
Нагоре