ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

lynx

Редовен Потребител
Стрелях ги с Дейстейт Рейнджър с около 310 м/сек., монетата беше на около 10-15 метра от мен.
За да се пробие монетата според мен, трябва да се захване долния ръб на ментгеме и тогава да се стреля.
Аз я подпирах на дъска и така няма шанс да се пробие.
 

Gamo1250

Новодошъл
Стрелях ги с Дейстейт Рейнджър с около 310 м/сек., монетата беше на около 10-15 метра от мен.
За да се пробие монетата според мен, трябва да се захване долния ръб на ментгеме и тогава да се стреля.
Аз я подпирах на дъска и така няма шанс да се пробие.
Аха ще пробвам с тях и с баракуда за сега
 

andi

Редовен Потребител
колеги , Сотис може да внесат проектили за биг борета - 45 и 50 калибър . Има ли интерес и към какви грамажи ?
 

silver bullet

Редовен Потребител
Колеги какви са впечатленията ви от последната партида от ( 25.11.2015 ) на тежките JSB 6.35 тези по 2.2 грама.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
;)Няма такива още(едва ли някой се е засилил днес от еконта па направо у полето да тества)..... вземи настреляй малко мишени да ги видим как са.
Малко на майтап - все едно да питаш в авто форум: Колеги, дайте мнение за употребяван автомобил........ модел 11.2015...
 

Б.Богданов

Потребител
Аз изпуках стотина броя от новите 2,2 грамови, но на къса дистанция /34 метра/. На това разстояние не мога да намеря разлика с чашките от предишните партиди.
 

Карлсон

Потребител
Аз преди време имах 80-ка, стреляше отлично до 35-40 метра с Баракуда 1.37 на H&N въпреки сравнително голямото им тегло... Вземи за проба, една кутия е 8.50лв...
 

venci95

Потребител
аз сега стрелям с гамо тс 1.4г на 40-50м са супер и повече но с дигане на мерника но още се чуда дали да не си мина на гамо магнум 1гр с тея 1.4 мн тресе пушлето и ше ми ебе мамата на оптиката яко се мести назад
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
здравейте предложете чашки какъв модел грамаж за hatsan 85
Питай един колега - vencimasura(за когото хората от Форума са идиоти) http://forum.airguns.bg/index.php?members/vencimasura.5563/ - той има такава пушка за продаване и по една случайност влизате от един и същ IP адрес.
 

bateelmo

Потребител
Колега не знам каква ти е пушката и какво значи супер на 50 м, но ти си първия които е доволен от тези чашки . На да ли има някои във този форум които да смята че чашките на гамо стават въобще за стрелба. Лично аз ги ползвам само за тежести за въдица тъи като някога се мъчих да стрелям с тях-неуспешно и за да не ги изхвърля. Пробваи с JSB. Разбира се това е лично мнение, но все пак опитаи.
 
Нагоре