29.11 - FT Open 2x30 Стара загора

Dominus

Редовен Потребител
Айде на евтинията излезе нещо интересно като се разтърсих. Само се обадете да проверите бачкат ли все пак и актуални ли са цените http://www.tourism-hotels-bulgaria.com/objects/5743/Почивна база Пряпорец в курорт до село Пряпорец
Ако имам път събота на там ще мина лично да разгледам и разпитам ако не сте се обадили до тогава ;)
Въпросната база не работи.


Почивна база на ГУСВ http://wikimapia.org/16079963/bg/Почивна-станция-на-ГУСВ
там е най - евтино май.И другото място е хотел Марица Изток - Старозагорски мин.бани. На другите места дерат кожи.
Някакви контакти има ли тази база?
 

praetorian

Редовен Потребител
0884355144 0887420252 води се хотелски комплекс Августа Траяна
 
Последна промяна:

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Такаааа.Гледах прогнозата преди малко състезание ще има не си мислете че ще ме откаже малко дъждец;).Дават го в неделя да не вали с по силен вятър така че се подгответе за изненади на тая поляна така го върти не може да се хване.Но до събота си го дават дъждовно така че се подгответе и с по стабилни обувки може и да е кално на места.:exclaim:
Подканвам пак,всеки който ще идва да се запише в темата :cheers: тази вечер ще пусна списък със записалите се до момента.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Това сме засега.Надявам се да има още желаещи,не се плашете от времето гадно ще е :lol:
 

Attachments

  • Списък.xlsx
    9.5 KB · Прегледи: 36
  • 1211.jpg
    1211.jpg
    77.4 KB · Прегледи: 52

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Точно щях да пиша.Не успях да заредя бутилката и имам само 180 бара.Ако ви вършат работа с удоволствие ще ползваме моята бутилка.Извинявам се за което но в Стара Загора нямаме компресор за свободно ползване и гимнастиката с зареждането е малко трудна понякога.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Утре ще се чуем Божко. Ще видя ако на брат ми колата е фрии да пътуваме с нея.

П.С - Даже и с А3-ката ще сме ок 3-а човека. Е няма да е като в лимузина широко, но е ок :).
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
До колегите, които ще идват от днеска да кажа да не се плашат, че след моста малко се е разляла реката - не е дълбоко минава се (да но утре поне е поспаднала валежите спряха). Милко каза, че калта към поляната не е много мека което добре, в края на дена ако няма закъсали ще пишем - а ако има, пак ще пишем :D
След малко и аз отивам на поляната, да подготвяме трасето ;)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Утре ще се чуем Божко. Ще видя ако на брат ми колата е фрии да пътуваме с нея.

П.С - Даже и с А3-ката ще сме ок 3-а човека. Е няма да е като в лимузина широко, но е ок :).
Аз съм дребен ще се возя отзад-няма проблем.
 

Dominus

Редовен Потребител
Някой знае ли как е Боаза? Нормална ли е проходимоста? Някакви изненади?
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Боаза скоро не съм го минавал но би трябвало да няма ядове.Иначе не е толкова кално на полянката малко ви наплаших но се оказа че почвата си дърпа и е по песачлива.Само внимавайте след моста има малко вода около педя дълбока,не е проблем да се мине но бавничко.Аз продължавам да пазя инвентара.Утре ви желая лек път и карайте внимателно.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Милко прибери си е си почини като бая човек.
Кой ще пипа по това време?
 
Нагоре