Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

dinkata

Редовен Потребител
Кайсиевата свърши,че кайсии не имало от две-три години, но има една друга, за която пак ще питаш! ;) :cheers:

Леле, как си те бях забравил тебее :) Ако имате дълбоко замразено от онова уникално акулско филе... имаш огромен шанс да спечелиш конкурса за мезе !

Ице, тоя път така стана, че няма да мога да взема повече от 2 или най - много 3 кг сърца, съжалявам но просто няма от къде да взема повече до 10-ти. Ще говорим там след срещата да ти измисля нещо :)
 

petkof

Редовен Потребител
Няма сега от акулското Динка.Не го замразявам, даже не го чакам да пресъхне.Даже това дето ти го пратих се притесних,че е изсъхнало повече, щото не се обади овреме да ти го пратя.Акулско пак ще има зимата и то догодина.Тогава му е времето.Сега сухи или дребни риби се ядат!:)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Пиша тук в тази тема, с презумпцията че всеки който ще идва, може да помогне.
Имам молба към колегите които ще идват на Копринка, да проверят в Кауфланд по техните места дали има останало вино Салти хилс.
В момента е на промоция до изчерпване на наличностите. Интересувам се от червеното на снимката, но ако има останало от розето(светла бутилка с розовеещ етикет) също. Бялото не ми е интересно.
Ако има, купувам всичко налично. Трябва да попълня доста голям рафт в избата. Така че всяка бутилка е от значение. Дори и ако някой, който няма да идва намери, нека да ми звънне - ще намерим начин да стигне до избата.
Естествено, вечерта ще го дегустираме с тежки червени мезета.....
 

Attachments

  • WP_20151006_002.jpg
    WP_20151006_002.jpg
    96.8 KB · Прегледи: 63
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
Пиша тук в тази тема, с презумпцията че всеки който ще идва, може да помогне.
Имам молба към колегите които ще идват на Копринка, да проверят в Кауфланд по техните места дали има останало вино Салти хилс.
В момента е на промоция до изчерпване на наличностите. Интересувам се от червеното на снимката, но ако има останало от розето(светла бутилка с розовеещ етикет) също.
Ако има, купувам всичко налично. Трябва да попълня доста голям рафт в избата. Така че всяка бутилка е от значение. Дори и ако някой, който няма да идва намери, нека да ми звънне - ще намерим начин да стигне до избата.
Естествено, вечерта ще го дегустираме с тежки червени мезета.....
Аз ще мина през Кауфланд, каква цена е приемлива за теб??
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Раше, ако има само звънни да кажеш колко бутилки имат не е яроблем и няколко кашона да купя.. Вече сме ошушкали каквото имаше останало в 20-на магазина,
 

rashko

Редовен Потребител
Ок, ще ти звънна.
Тук пият ,,ени раки,, и овнешко 100% има яко налично, но ще видим.
 

dinkata

Редовен Потребител
Да си носят "компот от прасе" за мезе, ако не им оставиш нищо за опитване !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Приятели за съжалениве тази година няма да мога да присъствам на тази хувбава среща:'(:-[. Пожелавам на всички приятно изкарване.
На мое място в стая 204 ще е sevdaka80

П.П. динко не си вземай тапи за уши;)
 

Карлсон

Потребител
212 стая в Розата беше за мен запазена, ама ми мина котка път и няма да мога да дойда... Забавлявайте се истински и наздраве, който иска да превзема стаята - Пламен Славов ми е резервето...
 
Нагоре