Старозагорската група

atanasata

Потребител
Има ли някаква утвърдена програма за събота?
Има ли някой дето ще пътува в събота? Да си бием един час на тръгване от Ст.З.
 

praetorian

Редовен Потребител
Аз ще се понаспя,така че не знам още,кога точно ще тръгвам.Пиши ми един телефон ако искаш,ще ти звънна да ходим нагоре.Моя е 0884 596067.
 

atanasata

Потребител
Аз ще се понаспя,така че не знам още,кога точно ще тръгвам.Пиши ми един телефон ако искаш,ще ти звънна да ходим нагоре.Моя е 0884 596067.
Ники, и аз няма да ходя в тъмни зори, а пък и докато се оправим с децата сутринта... Така че звънни да ходим заедно. GSM:0889113536
 

ToHKa

Редовен Потребител
Пичове,някакво финално събиране преди застудяването ще направим ли ? :)
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Абе то финално няма да е,нас студ не ни плаши то и по назад има снимков матрял как януари месец стреляме и апваме на полянката.;)

А пък да ви кажа само че съм поел ангажимент че другия месец ще правя мероприятие в Стара Загора по ФТ скоро ще има яснота кога и къде ще е точно но предлагам тая събота или неделя да се съберем и да видим има ли почва ФТ в Стара загора.Знам че изоставам с инвентара но не ми е оставало и много време да ви кажа чесно,но сега вече съм по спокоен и свободен и мисля че ще се получат нещата.
Тази събота и неделя която идва май няма да е хубаво времето но все пак ако не става за стрелба то може да пием по нещо и да видим какво ще правим.;)
 

praetorian

Редовен Потребител
Хайде да ми е честита новата придобивка . Специални благодарности на Милко за приклада. На следващата сБИРКА ще трябва да почерпя.
Ами оправи си подписа де :cheers:Аз изключително много се радвам,че пушката остана на родна земя!
ПП да попитам само, някой да има път към София?Да го помоля ако може да докара новата насам....Че на следващата сбирка ще имаме повод направо да се натряскаме!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ами оправи си подписа де :cheers:Аз изключително много се радвам,че пушката остана на родна земя!
ПП да попитам само, някой да има път към София?Да го помоля ако може да докара новата насам....Че на следващата сбирка ще имаме повод направо да се натряскаме!!
Значи е време да си купя антифони :D:D:D Айде тия почивни дни ако е хубаво времето можем да направим едни стрелби ако сте свободни и вие, че ми се стреля много, а отдавна не съм го правил като хората, само да оздравея до тогава :cheers:
 

praetorian

Редовен Потребител
Ти ела, пък за пушка после ще го мислим.Добре дошъл, Миша :cheers::cheers: Ще се радваме групата да се увеличи с още един член:bravo::bravo:Аз по - скоро за неделя ако се поосвободя.Събота ще гледам децата, но ако е хубаво времето, мога да дойда и с тях разбира се.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Тука съм нов и първо сега се ориентирам каква пушка да си купя ,а после вече и бирите за поливане на някоя Старозагорска поляна
Добре дошъл, наистина на първо време ела на някоя среща да видиш малко пушки и да постреляш с тях, ще поговорим към какво се целиш като резултати и тип стрелба, а после ще ти ще кажеш с какъв бюджет разполагаш и ще те насочим към нещо подходящо за теб. :cheers:
 

atanasata

Потребител
Ами оправи си подписа де :cheers:Аз изключително много се радвам,че пушката остана на родна земя!
ПП да попитам само, някой да има път към София?Да го помоля ако може да докара новата насам....Че на следващата сбирка ще имаме повод направо да се натряскаме!!
Малко късно го видях, щото жената днес беше в София, ама тя как разбира от пушки ...
 
Нагоре