Ръкавици за спортна стрелба

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А знаеш ли си размера?
Тази от немския и-бей е най-зле изглеждащата която съм виждал.

http://www.edinkillie.co.uk/ecatalog/kurt-thune-solid-glove-short-fingers-p-415.html

Цената и нова е 61 лири. Не мисля да се изхвърлям, така че ако някой мисли да дава повече от 15-16 евра да пише и да цака. Аз за 19 ще си взема хамерлито тогава..

http://www.edinkillie.co.uk/ecatalog/glove-sizing-a-13.html
Иначе съм между М и L но по-скоро М. Така че това е моята ръкавица...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
При положение, че нова може да ти дойде на 25-30 евро до БГ - струва ли си само за да се увериш на живо какво и е състоянието и после да се "таковаш на ум, че и на глас", че не си си купил нова???
 
Последна промяна:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз ползвам L и мисля, че имам средна по големина ръка.
Според мен M е малък размер.
Съдете по дрехите които носите.
Ако носиш L дрехи няма как да ти стане ръкавица M.
Успех
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз дрехи нося М. А и по схемата ръката ми е 8,4 см което е по-близо до М..

palm-width.jpg



Palm Width Glove Size

4cm - XXXS
5cm - XXS
6cm - XS
7cm - S
8cm - M
9cm - L
10cm - XL
11cm - XXL
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
По добре е да е малко по-голяма, защото през лятото от жегата ръката се надува и се изпотява и ако е тясна ръкавицата не е комфортно
Оги моята ръкавица поне си пробвал и ти става и е размер L
 
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Благодаря ти Милко, и аз съм 9см... L се затвърждава.

Този нов модел може и да е по-добър от познатите модели, поне изглежда по-удобен.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Тази най-зле изглеждащата от Ибей се продаде за 30 евра. Малко се подвоумих, но се отказах. В инфото за конкретния модел на сайта на производителя пишеше че повечето свтовни титли са спечелени именно с този модел..

"Solid Short Gloves | More Detail
Again, the short version for warm weather and ‘left hand’ paper target changers and air rifle pellet loaders. Most of the World Records that has been made with our gloves has been shot with this type."

Не знам какво му е по-хубавото, но явно си заслужава ... Та чакането продължава. може и групаж да направим. Макар че Хамерлито от линка по-горе много ме блазни, засега ще изчакам. Надявам се Тато да не ми се сърди че пиша тук, за да не пускам отделна тема... :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Имам съмнения, че на Божо ръкавицата е баш същото Хамърли, което обсъждахте.
Тоест, срещу 5 лева на човек Божо ще я покаже на всеки желаещ за оглед и преценка! :D
Но нека той да каже дали ръкавицата е същата и цената правилна?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Не се сърдя, напротив, май си няма тема за ръкавици и тази ако се позачисти и оформи може да стане такава и да се премести при аксесоарите.
Можем спокойно да направим групаж и даже да бутнем малко цената.
Или да договорим безплатна доставка.
Ако се съберем поне 7-8 души е напълно възможно.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Щя да ви кажа от къде да си закупите, ама паунда много подскочи нещо напоследък :'(
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Само да ви спомена,че от този сайт са доста объркани хора. На Милко първо ми пратиха дясна ръкавица, та я връщахме,че пращаха пак ......
Но такава е .
Имайте предвид, че при поръчката на сайта(не само този, всички които предлагат ръкавици за спортна стрелба) те питат как стреляш - ляв или десен стрелец си, а не каква ръкавица искаш!!! - Right hand shooters, Rechtsschutzen...трябва да избереш, за да получиш лява ръкавица.
И когато си посочил ляв(мислейки че поръчваш лява ръкавица), те ти изпращат ръкавица за предната ръка и затова си получил дясната.
 
Последна промяна:

ilko_dim

Потребител
Е , все пак имам стоматолог, работещ тук , който добре знае какво да се пита и поръча , пак твъдря, че проблема беше изцяло техен, още повече след като им
върнахме обратно грешната ръкавица , се оказа, че нямаха друга , и така си почакахме доста.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз имам Хамерлито от линка, и вече не търся. Супер удобна. Размер М ми пасна идеално.
 

dberov

Редовен Потребител
Не съм купувал от този сайт но бях си направил регистрация че и аз исках да купувам нещо.
Минималната стойност на поръчката за Европа трябва да е поне 100 евра и се плаща с кредитна/дебитна карта
Доставката за този артикул до БГ е 9,95 евра или 5,95 евра до Германия без значение дали ще е 1, 5 или 10 броя.
 
Нагоре