ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

anibis

Редовен Потребител
Естествено! :cheers: Няма да ме заоблят ръцете,вместо едни маркуч,ще взема два,грижи няма те.
Един ден пък вие ще ми помогнете/ще купите нещо/което на мен ми трябва, но във Варна го няма.
Дай адреса на лични и утре ще ви ги пратя,и на двама ви, новите тънки маркучи.:cheers::rambo:
 
Последна промяна:

krasiml

Потребител
Маркуча вече е в действие . Перфектен е . Благодаря на Миро (anibis) . :cheers:
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Колеги някой може ли да ми каже дали някое от тея масла става за смазване на помпа. Помпата е Хил, ако има някакво значение. :
1 : http://www.proton-bg.com/Article_Detail.aspx?Article_ID=15541
2 : http://www.proton-bg.com/Article_Detail.aspx?Article_ID=9016
№ 1 страшно прилича на SM300 което е познато и използвано в нашите среди
Питам за тях поради простата причина, че само тях ги изнамерих в Монтана.
 

sts1969

Редовен Потребител
Прилича ми на нещо като риск губи, риск печели. И аз не намерих нищо подходящо в моят град, и си поръчах от електронен магазин SM350. Предпочетох да заложа на изпитана марка, ползвам го вече 2 години. :cheers:
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Прилича ми на нещо като риск губи, риск печели. И аз не намерих нищо подходящо в моят град, и си поръчах от електронен магазин SM350. Предпочетох да заложа на изпитана марка, ползвам го вече 2 години. :cheers:
Като се замисля по правилен отговор няма! Не си заслужава риска за 2-3-5 лева да се напъхам в разглобяване и подмяна на О-пръстени или пък някой зловещ инцидент - палеца на левия крак в дясното око...o_O
Мерси колега :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Посочените от теб силиконови масла може също да са подходящи за целта...нооо ??? аз лично бих заложил на сигурно... :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител

Не винаги по скъпото е по хубаво, точно тази смазка използвах когато имах помпа. Де факто съм сменил само един О-пръстен и това беше.
Силиконово масло........Притежава висока термична, окислителна и химичска устойчивост в широк температурен обхват от -50 до +250 градуса.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Не винаги по скъпото е по хубаво, точно тази смазка използвах когато имах помпа. Де факто съм сменил само един О-пръстен и това беше.
Не знаех, че някой е ползвал различно силиконово масло от SM300 и SM350. За това и попитах. А основната разлика в цената при мен идва от разходите за доставка.
 

st_beer

Редовен Потребител

p.petrov

Потребител
Здравейте искам да попитам тия маркучи от хидромат Варна могат ли да направят зарядна станция или продават само маркучи . Ако продават само маркуча можели да някой някакъв чартеж като отида при стругаря да му покажа какво оскам а не да обеснявам като индиянец да вметна бутилката е 300 бара работно и на зарядната искам монометър . Благодаря ви предаварително на одзовалите се.
 

andi

Редовен Потребител
не може да получаваш Лични съобщения , щях да ти кажа откъде да купиш нова зарядна .
 

p.petrov

Потребител
Зашто да не мога доста съм си писал на лични дай телефон за връзка със теб и напиши кога е най удобно да ти звъна. Благодаряти
 

p.petrov

Потребител
Здравейте искам да попитам нешто. Изчетох темата и попаднах на нешто на което нямаше отговор. Една бутилка имали проблем ако се пълни с въздох после метан и пак въздох смисал да се редуват примерно разбирасе след изпразване и проветряване. Благодаря ви предварително.
 

andi

Редовен Потребител
от метан ако си я пълнил много пъти , само с проветряване няма да стане
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако е за пълнене на пушка няма проблем. За дишане, след метана трябва да иде на промивка и изсушаване.. Анди, аз съм го правил, но я оставих повече време с отворен кран...
 

p.petrov

Потребител
Благодаря ви значи като цяло няма кои знае какъв проблем повече проветряване . За дишане абсурд нито ме влече ното ште се гмиркам . Само за помпане на пушката ште се ползва . Просто още се съм на 2 дали да я ползвам на въздох или на метан . В нашия град няма въздох но и не стрелям много . Пък метана ми е на 2 метра дето се казва . И примерно сега ште ползвам метан след време ако реша пак да стрелям с въздох . Та затова ми беше въпроса .
 

anibis

Редовен Потребител
Щом нямате компресор за въздух,почвай да стреляш на метан.
Но искам да ти кажа лятото е добре метана,но зимата метана не е за предпочитане,има доста подскоци в скоростта.
При въздуха това нещо го няма.
 

p.petrov

Потребител
Здравейте знам че това не е темата но коментара на Иво който сте изтрили или той сам е изтрил .Крайно много ме ядоса не заради правописните ми грешки а заради това че ме изкар едва ли не без образование неможе човек без да го е виждал без да го познава да си прави някаквозаключение. По български и литература винаги съм бил изклучително слаб несе гоедея с това.Но все пак пиша от телефон и имам толкова проблеми на главата че даже неси давам зор. Вмесо да помогне или да даде някаква идея какво може да се направи той плуе но все пак това е българска черта вмвсто да помогнем бихме се присмяли .Мога ощте доста работи да му кажа но просто не намирам смисал примерно какво съм постигнал в живота с кскво се занимавам от какво ощте се интересувам освен въздушно оражие но както и да е .Сигорно и той е готин като човек но с бългсрски манталитет. Благодаря на отговорилите за въпросите ми .Извинявам се за дългия ми пост но просто не се стърпях и до сега просто нямах време да го напиша. Лека вечер.
 
Нагоре