Софийската група

Б.Богданов

Потребител
Аз не съм я взел за лов, може би съм единствения който си е взел тая пушка да стреля по мишени:D за тва ми се иска оптика с по-голям зуум ама си намерих една като че ли, на 9та страница от купува продава, милет е оптиката, мисля че за профан като мен ше е екстра ;-) и да наблегате на пиенье!:cheers:
Не си единствения колега... Началото на август и аз ще разполагам с около 200 джаулов 9 милиметров топ, но няма да ползван за ловни цели. Както и да е...
Къде планираш да стреляш? Питам, защото аз имам проблем с местата за стрелба. Стрелбата около София е проблем особено на по-дълги дистанции, например над 100 - 150 метра.
. . .
Ако планираш да смазваш нещо - ползвай само силиконови смазки.
Като цяло, ПЦП-то не изисква често разглобяване.
 
Последна промяна:

vencibull

Потребител
Нямам идея къде ще стрелям, на Елешница има добри места както и на Локорско, ни трябва да се огледа добре
 

vencibull

Потребител
Колеги взех си суматра 6.35 + leapers 6-24x50 ама не мога да си прострелям оптиката! Днес бях на стрелбището на стадиона на левски ама как и да въртя колелцето POI не се променя! Някой да има желание да помогне??
 

go_panch

Потребител
Колеги взех си суматра 6.35 + leapers 6-24x50 ама не мога да си прострелям оптиката! Днес бях на стрелбището на стадиона на левски ама как и да въртя колелцето POI не се променя! Някой да има желание да помогне??
В събота ще се качваме с Панайот към беседката (или някъде другаде на бонсовите). Ако искаш може да се видим там.
 

vencibull

Потребител
С радост ще дойда! Ще пиша утре да се разберем, нямам идея къде се намира тва място :)
 

staz

Редовен Потребител
Вие хронограф носите ли си, когато ходите на тази беседка?
 

vencibull

Потребител
Go_panch разбираме ли се нещо за утре? Пиши на лс или завърти една шайба на 0894 26 81 82 - Венци
 

vencibull

Потребител
Много благодаря на TeXHo и go_panch за помощта с пушката и урока по стрелба :) ако има желаещи за пуцанка да свиркат ;) аз съм от Хаджи Димитър
 

pikaso

Потребител
Днес с колегата Ectomorph постреляхме доволно. От квартал Левски сме. Мислим скоро пак да организираме нещо. Може да ти звъннем.
 

traun

Потребител
Е тогава другата седмица евентуално може да дойда ако има някой!Да ви позяпам малко.
 

ECTOMORPH

Потребител
Днес и утре ще стрелям на "мястото". Има 100 метра, сянка е и е безопасно. Ако има някой желаещ да се присъедини ще се радвам да постреляме. :rambo:
 

go_panch

Потребител
Днес и утре ще стрелям на "мястото". Има 100 метра, сянка е и е безопасно. Ако има някой желаещ да се присъедини ще се радвам да постреляме. :rambo:
Събота и Неделя съм си в София и мисля да стрелям. Ако си на линия може да се разберем. Иначе ще ходя на Бонсови Поляни.
 

pikaso

Потребител
Днес и утре ще стрелям на "мястото". Има 100 метра, сянка е и е безопасно. Ако има някой желаещ да се присъедини ще се радвам да постреляме. :rambo:
Мястото е доста добро,стреляли сме там. Намира се до реката в квартал Враждебна,за тези жеги е супер. Ако съм в София този уикенд ще се съберем да постреляме.
 

Б.Богданов

Потребител
Квартал Враждебна? Това място е страшно удобно за мен. Живея в начало на Редута, срещу мол Сердика...
Ако нямате нищо против мога да присъединя към вас след две седмици.
Става ли за прострелка на оптика на 100 метра? Или поне на 50 метра?
 

ECTOMORPH

Потребител
Квартал Враждебна? Това място е страшно удобно за мен. Живея в начало на Редута, срещу мол Сердика...
Ако нямате нищо против мога да присъединя към вас след две седмици.
Става ли за прострелка на оптика на 100 метра? Или поне на 50 метра?

Става :D
 
Нагоре