Хасковска група.

anibis

Редовен Потребител
Кире както приказвахме,събота ще се видим и постреляме,а неделя драскам към границата.:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Ще го видим събота рано,рано сутринта,ако е мрачно няма да вземам пушката,ще дойда за вечеря,и след това неделя по-работа.
 

methaa

Редовен Потребител
Господа управници, хайде да се организираме за едно пътуване до Стара Загора тази неделя. При мен има едно свободно място :cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
По принцип съм снизходителен човек, но след като се намеси г-н Треньор, ще трябва да накажа г-н началника.
Г-н началник, лишавам ви от настоящото ви звание и ви понижавам в "оръженосец".

1.От сега нататък във вашите задължения ще се включват:
1 Пренасяне и съхранение на в.о. принадлежащо на членовете на групата.
2 Приготвяне на кулинарни изкушения на свинска основа за членовете на групата.
3 Поддържане на работното облекло (почистване, изпиране, изсушаване и гладене).

2.Също така ще трябва:
1 Да се откажеш от тютюнопушенето.
2 Да не изричаш и да не изписваш вулгарни и обидни думи или комбинации от думи които да намекват по-горното.

Ще изричаш на глас клетвата "Аз обичам Хасковската група" преди всяка сБирка и молитвата "Господи пази групата" преди сън.
Решението може да се разглежда и оспорва до 21:00 на 06.07.2015г.

При липса на уважителни причини които да отхвърлят някоя от горните точки, решението ще влезе в сила в 21:01 на 06.07.2015г.
 
Последна промяна:

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
По принцип съм снизходителен човек, но след като се намеси г-н Треньор, ще трябва да накажа г-н началника.
Г-н началник, лишавам ви от настоящото ви звание и ви понижавам в "оръженосец". От сега нататък във вашите задължения ще се включват:
1 Пренасяне и съхранение на в.о. принадлежащо на членовете на групата.
2 Приготвяне на кулинарни изкушения на свинска основа за членовете на групата.
3 Поддържане на работното облекло (почистване, изпиране, изсушаване и гладене).
Също така ще трябва:
1 Да се откажеш от тютюнопушенето.
2 Да не изричаш и да не изписваш вулгарни и обидни думи или комбинации от думи които да намекват по-горното.

Ще изричаш на глас клетвата "Аз обичам Хасковската" преди всяка сБирка и молитвата "Господи пази групата" преди сън.
Решението може да се разглежда и оспорва до 21:00 на 06.07.2015г.

При липса на уважителни причини които да отхвърлят някоя от горните точки, решението ще влезе в сила в 21:01 на 06.07.2015г.
Поне че не го наказваш с по 10 пъти на ден да разглобява и сглобява Хасаня до като го научи и със затворено очи да да го прави за норматив:D:D
И от сега да ви кажем гответе се за идната неделя намислили сме нещо, но пак ще се наложи да ни дойдете на гости пък ние ще се реваншираме ;)
Приемаме всякакви отцепници в групата само мръвка и бира да носят пушките не са задължителни :D:D
 

Without_a_trace

Потребител
По принцип съм снизходителен човек, но след като се намеси г-н Треньор, ще трябва да накажа г-н началника.
Г-н началник, лишавам ви от настоящото ви звание и ви понижавам в "оръженосец". От сега нататък във вашите задължения ще се включват:

При липса на уважителни причини които да отхвърлят някоя от горните точки, решението ще влезе в сила в 21:01 на 06.07.2015г.

Май е време да дойда на някоя от сбирките с кимоното, гледам има членове на групата, които не са били малтретирани достатъчно като малки :D:lol:.
ПС: Кире вече само общото събрание на старозагорската група може да вземе решение с което да ми постанови наказание :).
ППС: И понеже прояви неуважение спрямо мен, позволявайки си да ти мине мисълта да ме накажеш, еднолично вземам решение да ти вземам парите за закуска от 07.07.2015г. до пенсия! :cool:
ПППС: ''Събота и неделя не ми дават пари за закуска'' .... няма да мине! Да си знаеш...

''До като вас ви беше страх от петела на село, аз събарях кравите на съседа с юмруци''! хахахаххахахаахха
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Общото събрание на Старозагорската група те наказва с доживотно ЕдИнИ и ПиеНи и по често да идвате насам.:cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Общото събрание на Старозагорската група те наказва с доживотно ЕдИнИ и ПиеНи и по често да идвате насам.:cheers:

Време е да видя как вървят цените на апартаментите в Стара Загора. На вашата/нашата група и наказанията са ви/ни хубави.:cheers::D
 

Zhekov

Потребител
Много наказания,много заплахи Брееееееееееееее. ......,:Dя всички да се насочите в друга посока,примерно да спретнем едно моабетче,за мръвката ще се погрижим с Киро:D:cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Много наказания,много заплахи Брееееееееееееее. ......,:Dя всички да се насочите в друга посока,примерно да спретнем едно моабетче,за мръвката ще се погрижим с Киро:D:cheers:
Мръвката аз ще я купя с парите за закуска на Киро няма проблем :) :D:lol::cheers:
 

Zhekov

Потребител
Бройката на мравките(пиленцата),нарасна на 12,още толкова и моабетчето е готовооооооо.......:winner::p
 

methaa

Редовен Потребител
Г-н началник, поради неспазване на правилника за етично поведение на "Хасковската група" понижавам ви в длъжност "поддържащ персонал".
От сега нататък:
1 Съчмите ви ще летят в произволна посока около мишената.
2 Дъжда ще вали само над Черната стрела.
3 Енергията на проектила измерена непосредствено след дулния срез няма да надвишава тази на дъждовните капки които я удрят.
:no::stop:
 

Without_a_trace

Потребител
Глей са! Аз съм много милостив човек и за това, ще ти дам няколко много ценни съвета, които сега няма да можеш да ги оцениш, но 24 часа след като се видим, ще усетиш колко ценни са били :).
- Свиквай с вкуса на болничната храна.
- Научи как се яде пържола през сламка.
Утре ще те чакам пред вас в 8:30 за да ти взема парите за закуска..., направи едно кафе, че като не съм пил кафе съм кисел.

:p:D:cheers:
 

sniper elite

Потребител
Кире не се плаши брат,ще се кача на покрива по изгрев слънце,та който иска да те чака пред вас:D.
Па и бил той и с бяло кимоно./щЕ СЕ ОТКРОЯВА/.:cheers:
 
Нагоре