Бенчрест турнир 28.06

dberov

Редовен Потребител
На мен ми вади очите флаера от гадна чашка на мишена 3.25 и двойно простреляната 2.16, другите са в допустимите за мен граници при този вятър стреляно от двунога с не мерени чашки.
 

methaa

Редовен Потребител
Огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите за положения труд :bravo::bravo::bravo: За пореден път всичко беше перфектно :cheers:

Тунинга е най-голямата хасковка тайна и ще се цензурира на следващите снимки :p
 

dberov

Редовен Потребител
Ето видеото с награждаването.
Очакваме таблицата с всички участници и резултатите от мишените.

 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Огромни благодарности на Оги, Жени и Злати за чудесното мероприятие- от мое име и от името на жената. С нетърпение чакаме следващо мероприятие....на жената и хареса и иска пак да участва
 

оги-пз

Редовен Потребител
Списък и класиране на участниците
 

Attachments

  • Таблица на участниците в бенчрест турнир до16j гр. Пазарджик.docx
    20.2 KB · Прегледи: 92
  • Таблица на участниците в бенчрест турнир над 5.5mm Пазарджик.docx
    19.2 KB · Прегледи: 77
  • Таблица на участниците в бенчрест турнир над 16j гр. Пазарджик.docx
    19.9 KB · Прегледи: 54

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз пък ще се оплачаааа. Организаторите ни подложиха на изключителен тормоз.:p
Цяла нощ бяха ловили комари из града и рано рано ги бяха пуснали в района на мероприятието. Нарочно не бяха окосили, за да ги крият талазите кръвопийци из тревата. Ама от най-гладните ги събирали, дето и от вятър и от дъжд не се плашат и налитат ли налитат.
Тамааан съм хванал на върха на кръста поредния Х и току ме заапе нещо през анцуга то такава захапка, че щеш не щеш трепваш или подскачаш на стола и хоооп 8-каа= -2 т. А като обръщах пържолите един ма боцна по гъза и чак хванах от зор въглен, не мръвка и хооп отиде средния пръст на почивка за седмица две с мехур на върха баш. ;)
ПП. За протокола:
Оги, думках по мишените с Вулкана в .22 и с Кр
икет по гонга в над .22.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
На следващия бенч с те такоф костюм! :D
DSC07675.JPG
 

оги-пз

Редовен Потребител
Те комарите ни бяха специалитета на заведението, на и мен са ме набоцкали.
Общо взето там сме на квартира, нали ни взеха истинската къща и нямаме избор:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Мястото не лошо , има сянка . За комарите има репеленти ( който го хапят де) . А тревата 10лв препарат стига за един декар - само се пръска 15 дена предварително .
Оги , в файла за " батковците" нищо не записано - има още състезатели , няма размери на групите , няма пушките ....
 

dberov

Редовен Потребител
Вече не се пише по темата и скоро ще отиде в архива, затова направих класирането в до 16J и ФАК в таблица за да е по видно и удобно. Не съм писал пушките защото имаше някакви неточности. Ако тази таблица се харесва я прикачам като word документ със зададени размер шрифт и цвят на текста, само трябва да се попълни при следващи мероприятия. В прикачената файл има графа и за пушките.


2015-07-03_211430.jpg



2015-07-03_215530.jpg
 

Attachments

  • Таблица - оценителен лист.doc
    55 KB · Прегледи: 8
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Мите не че има значение ама си ми объркал точките.
 

dberov

Редовен Потребител
Извинявам се, ще ги поправя. Все пак данните трябва да са вярни.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Като се прави нещо официално, трябва да е както трябва. Имената, ник, и т.н.
Не един само с малко име, друг с двете, трети само с ника(че и грешен даже), та тъй мисля аз.
 
Нагоре