Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

le_corbeau

Потребител
По ред причини искам да си купя Benjamin Marauder 2220. В Европа цените му са доста завишени според мен, но и по Европейските сайтове пистолета не е наличен. /поне там, където съм гледал/. Има ли начин да се купи от Щатите, или по-скоро - шипват ли ТОЗИ пистолет до България. Напр. Amazon, Piramidear, Crosman.com ....
Моля някой от Вас за помощ, защото в чудо съм се видял с тази играчка...направо я сънувам.
Ще падне черпенгяс, ама яко батеее....
crosman-marauder-pcp-air-pistol-5-5.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Доколкото помня FreeMan си го взе от там, нека той да каже дали си е заслужавало ядовете.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Ние си чатихме с колегата - Американците много се променят. Става все по-трудно да се внася от там. Последния път са задържали човека (американец) който ми вкарваше един Кросман 2400 (къстъм едишън). Държали са го 45 мин заедно с групата с него... разпити, въпроси, простотии. Едва не са изпуснали полета. Взели са му 95-100 долара някаква такса, които трябваще да му платя и тях - с другите разходи ми излезе златен!
Става все по-полицейска и изчаткала тази нация. Изтрещяват на тема сигурност.
Който знае - да помага.
 

le_corbeau

Потребител
А бе нека си изтрещяват, колкото си искат....ама аз НЕ ВНАСЯМ ОРЪЖИЕ ...пардон-играчка на въздух.
Аз го ИЗНАСЯМ, при това ТЕ ми го пращат до МОЯТА врата, в ЛЮЛИН.
Е, как да им застраша шибаната сигурност. Напротив - лекинко нахранвам с някой друг долар, някоя чер....лка в Алабама, мамка му.
Демек - СПОНСОРИРАМ USA ИКОНОМИКАТА и Обама трябва да ме похвали затова!

И понеже не ми харесва да съм "спонсор", който си плаща 1000 лева за това....показвам на Хамериканците един от моите пръсти.
Парите отиват в джоба на човек, който е от гилдията, от форума, голям фен на хобито...и най-важното-голям мераклия.
И срещу пропуснатата сума, от която някое черничко детенце с дръпнати очички щеше да си хапне баничка с айрян, сегашния собственик на пушката /малко му остава/, ще оползотвори сумата, както му е изгодно....Може би за хобито, кой знае.
На всички желая безкрайни удоволствия от притежаваните Бижута и дано се срещнем на следващата сбирка, с Бирка!
Оги
 

dberov

Редовен Потребител
Ако някой има нужда и реши да си поръча от тези джаджи за прецизно измерване на главата на чашката - http://pelletgage.com/products
Не може да се направи поръчка директно чрез сайта защото не е зададена цена за доставка до България и автоматично подава следното съобщение: " We are unable to calculate shipping rates for the selected items."
За връзка и поръчка: Jerry Cupples - pelletgage@gmail.com
Цената за шипинга варира от 6$ до 12.60$ според това как ще пътува (експресна или нормална поща) а също и дали пакета ще е допълнително подплатен (по добра опаковка или обикновена).
Плащането става чрез искане на paypal invoice от Jerry.
Човека е много разбран, може да пусне пратката като подарък с обявена стойност каквато заявите и изпраща още същия ден с USPS и проследяващ номер.
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител

Б.Богданов

Потребител
Колеги да ви оплача!
Вчера купих Бенджамин Булдог 357 от словенския сайт и получих тази фактура:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
upload_2015-7-16_10-11-41.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Един час по-късно получих следния документ...
Канцилират поръчката защото нямали в наличност - дрън-дрън ... Статусът на сайта срещу този продукт се смени на out of stock.
А само два дни преди това си разменихме мейлове, кога и как да си получа пушката...
Като заключение бих казал, че и този търговец не е от най-коректните.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
upload_2015-7-16_10-14-6.png
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

lynx

Редовен Потребител
Според мен, просто си имал лош късмет с изчерпаната наличност.
Няколко колеги са поръчвали успешно от този сайт и не е имало проблеми.
Собственикът на сайта е регистриран потребител в нашия форум и когато сме го питали нещо се отзовава бързо.
 

Б.Богданов

Потребител
Размених няколко мейла преди да платя пушката... е за сега се отказвам от булдога и ще си взема 9 милиметров Крикет. Може пък да се окаже, че съм имал късмет с това, че количествата са изчерпани.
. . . .
Търговецът е коректен дотолкова, че не ми дръпнаха парите от кредитната карта. Това не мога да го отреча.
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Колеги, някой пазарувал ли е от тук :
http://www.tacticalscope.co.uk/
За оптика ми трябва. Знам за износа на оптики от Англия, но от сайта ми казаха че може. Пращат някакъв документ, принтираш, подписваш, сканираш и пращаш обратно. Някой минавал ли е по такава пътечка?
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Преди години съм взимал от тях изнесен монтаж. Обявените им цени в сайта обаче са без данъците - демек без ДДС, та си добави 20% отгоре. Доставката беше 6-7£.
 
Нагоре