14.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
И аз се надявам да не се отмени че това ми е единствената свободна неделя другия месец.:(
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз още не си зная графика, но и да се отложи ще си имаме един Румба в повече, та аз съм за ... Или както казва мечо: "Колкото повече ... "
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Румба...
От семейството по-важно няма....
А ние, можем да дойдем малко по-рано и да си наредим трасето.
Да си изкараме както винаги чудесно. После да съберем трасето и кой от където... :)
:cheers:


П.П.
Организацията е ясна...
Ако имате файл пратете, аз ще донеса протоколи.
Друго не ни трябва... ;)
 
Последна промяна:

aandreev

Потребител
Аз също мога да дойда по-рано и да се вкл. в реденето... Мишените за прострелка са от мен :)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също, ще съм по -рано на линия за редене на трасето!
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги състезанието си остава. Главен организатор е Васко (ves230:cool: ще помоля всеки, който има възможност да му помогне за да си направите мероприятието приятно.
 

sspd

Потребител
Две имена: Роберт Николов
Пушка: AТ44
Оптика:UTG
Клас: до 35 J
Чашки: JSB 1.175
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Калоян Дулев
kid
Steyr LG110 FT
NSD 10-50x60
JSB Exact 0.457
16J
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ще има ли списък на записалите се за участие към момента.
:cheers:
 

sspd

Потребител
Днес бях на поляната от 09:00 ч. до 16:00 ч. да пострелям и подишам чист въздух.
Има много висока трева на мястото където се проведе състезанието през месец Май 2015
Тревата ми е до коленете, но аз съм нисък.
 

sspd

Потребител
На заслона не съм ходил и не знам в какво състояние е.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да си нисък, колко да си нисък.
Щом ти е до коляното значи няма да се виждат мишените.
Вероятно ще бъде на заслона или по-точно на просеката, една година и там го правиха.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Няма списък Павка,но като цяло всички които са писали в темата това са за сега + 100% някой пришалец :).
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Няма списък Павка,но като цяло всички които са писали в темата това са за сега + 100% някой пришалец :).
Аз предварителен списък ще направя, но за двойките ще се тегли жребии на място.
Предвид многото трева на поляната - състезанието ще се проведе на Беседката (заслона)
Извинявам се че тези дни не писах ...просто бях доста ангажиран ...от утре следобед съм по -свободен и ще направя списък, ще прозвъня колегите за инвентара за да е сигурно че всичко необходимо ще пристигне на място, ще разпечатам протоколи ....
Та да остане в неделя да наредим трасето рано сутринта и после да се забавляваме
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Утре 08:30 - 08:45 часа.
Аз и Ванката сме на линия.
:rambo::rambo::rambo:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Да напомня! Да не забравите за мероприятието - до тук сме 15 броя участници.
Утре ще съм на място ( на Беседката) към 8.15 часа. Началото на състезанието е 11 часа. (програма съгласно първия пост)
На място ще теглим жребии за двойките.
Взел съм целия инвентар.
Флагчета, протоколи, номерца, хронометри, винтоверт, химикали, медали от Румбата
.....и днес взех мишените от Паната и купих малко допълнителни винтчета 4х30 мм за закачане по дърветата. Да не забравя тази вечер да извадя и да заредя винтоверта.
Ще се радвам на всяка помощ по редене на трасето (защото на Беседката се реди по-трудно и бавно, отколкото на поляната)

:)
 
Нагоре