Хасковска група.

Without_a_trace

Потребител
Днес групата отново бе на стрелкова позиция! И отново не бяхме само аз и Киро :bravo:. Времето беше малко гадно, по едно време ни валя малко дъжд, но... само за малко.
Рангеле, много ми е скучно с тоз асань дето стреля кат дейстейт :D:cheers:
Ето снимчици :)

IMG_0533.JPG IMG_0531.JPG
IMG_0528.JPG
Гледам и се чудя какво не му харесвате на асаня
IMG_0530.JPG

Мен много ме слуша, днес по препоръка на Димо стрелях по клечки за зъби на 40м. и съм много, много доволен.
IMG_0542.JPG
20150527-Panorama 11.jpg
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Асаня ти стреля учудващо добре :bravo: Няма какво да искаш от него.
Сега чакаме господин Жеков да се похвали с новата скобарка, само не знам 7 или 10 джаула ще е [emoji14] :cheers:
 

sniper elite

Потребител
Не е добре клечката ,трябва да е отрязана като със лазер,за следващият път съм наготвил едно тесте карти,за 5 поредно отрязани карти ще има награда ''2 литра КАМЕНИЦА'':D,
 

methaa

Редовен Потребител
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Началниииииик казах ти да не се обаждаш, а сега ще видиш какво е да стреляш с Димо:cheers:

Не е добре клечката ,трябва да е отрязана като със лазер,за следващият път съм наготвил едно тесте карти,за 5 поредно отрязани карти ще има награда ''2 литра КАМЕНИЦА'':D,
Димо, няма да има никаква успеваемост. Промени думата след "литра" на Астика ;)
Тъй като не си споменал дистанцията, по наше усмотрение ще 10-на метра :)
 

Zhekov

Потребител
Сега чакаме господин Жеков да се похвали с новата скобарка, само не знам 7 или 10 джаула ще е [emoji14] :cheers:[/QUOTE]

За над 130-те ли говориш?:D:lol:
 

Without_a_trace

Потребител
Не е добре клечката ,трябва да е отрязана като със лазер,за следващият път съм наготвил едно тесте карти,за 5 поредно отрязани карти ще има награда ''2 литра КАМЕНИЦА'':D,
Ти пък ... 5 поредни ... бива ли така да се стискаш за 2лв. :lol:.
С клечките докарах 3 поредни ..., с картите 5 е невъзможно за моите умения.
 

Without_a_trace

Потребител
Предварително се обричаш на неуспех,:no:.
Тренера е винаги прав, ще стрелям щом трябва... ама да вземем да отворим бирата предварително :D. Картите са от мен.. имам едно тесте дето ми се паднаха от една фамилна пица :lol:
 
Последна промяна:

Zhekov

Потребител
И аз се надявам всичко да е наред,утре оптиката ще е при мен,остава само ГАУБИЦАТА и :rambo::cheers:ч
 

Zhekov

Потребител
Не е добре клечката ,трябва да е отрязана като със лазер,за следващият път съм наготвил едно тесте карти,за 5 поредно отрязани карти ще има награда ''2 литра КАМЕНИЦА'':D,
Специално за теб сам измислил нова игра,за 5 поредно от стреляни "КУЧЕНЦА ЗА КЛАПАНИ"награда литър масло:D:lol::bravo:
 

sniper elite

Потребител
Знаех си,че така ще кажеш,затова оставих уточняването занакрая.
Говоря ти за кометата на 50м.;):cheers:
Eееееееееее ти сега искаш невъзможното......., не и е по силите .
То ако можеше тъй с КОМЕТАТА нямаше хората да си купуват ПЦП -та щяха да карат с пружинки.:D
 

рангел

Потребител
А да видим кой ще помага за моя асан одеве ме ядоса много помислих че хвърля по две чашки и като отидох да видя отблизо вижте кво прави. Jsb 1.17 явно има проблем с цевта
 

Attachments

  • IMG_20150528_192420.jpg
    IMG_20150528_192420.jpg
    168.8 KB · Прегледи: 22
  • IMG_20150528_192412.jpg
    IMG_20150528_192412.jpg
    164 KB · Прегледи: 21

methaa

Редовен Потребител
Стегни си цевнатс кутия!
Последния път направо хлопаше :confused:
 
Нагоре