Пушките на STEYR

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Вече сме в отбора на цапащите се цеви.:p Изключително лека и удобна. Вече е накичена, ама няма как да я пробвам на двора щото комшиите ще извикат полиция.:( Трябва да мисля как да я заглуша, да й нарежа резба или с някакъв преходник. За шрауд ми се струва че няма достатъчно място за обем.
035449598.jpg

035449601.jpg

035449604.jpg

035449608.jpg

035449611.jpg

035449614.jpg

035449618.jpg

035449619.jpg
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Макси.
Много да те радва и само "10 -ки" ;) с тази красавица.
 

staz

Редовен Потребител
Честито!! ЧЕСТИТО!!! Тази красавица ми е в wish листата. :rolleyes:

п.п.
гледах клипчета в youtube и съм почти убеден, че видях със заглушител.
 

anibis

Редовен Потребител
Макс това полуавтомата ли е?
Сподели след като е тестваш как е от към въздуха,дали духа от някъде,както при АР6-та.
За тая страхотна фирма не вярвам да си оставят ръцете и да има проблем,да духа от към барабана,но пък знае ли човек.
Макс да ти е честита!:cheers:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Ако искаш модератор, най-лесния вариант е с такъв предодник
http://www.airgunbuyer.com/details.asp?cat=Air Rifles&SubCat=Steyr&Product=2297
На снимката не се вижда но отдолу е изпилен и не опира в цилиндъра.
Аз съм с такъв преходник и модер карбонов правен и съм много тих. Чува се все едно да щтракнеш с пръстите на ръката си. ( а иначе даже и 16 джаула щаера си трещи)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Честита пушка и от мен МАКС!
Преди време Павката от Русе ми направи такъв преход за Хамерлито.
Като качество и финиш беше без зебележки. Като цена - под тази...
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Честито и от мен:bravo:.Само 10-ки с нея,също така да не ти се налага да ползваш целия пълнител за една мишена;)


ПП.Може да смениш заглавието на темата на "ХФТ и ФТ пушките на Щаер":cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Имах си аз от самото начало едни приятно предусещане за тая пушка! Днес след едно притеснено и бързо прострелване, вече съм много щастлив. Не знам дали духа и откъде духа, ама на 53 м. в променлив ветрец групата беше под 1,5 см. при по-бавна стрелба(с по 1-2 секунди между изстрелите). При бърза стрелба - 5 изстрела за под 3 секунди, групата леко се отвори, ама пак беше под 2,5 см.. Нямах възможност да меря скорости и плато, но за 10 пълнителя(50 изстрела) налягането падна от 195 на 150 бара. Мисля, че това ще е и платото, но тепърва ще пострелям за да видя кога почва пропадането. Стрелях с JSB Exact 5,52, 1,03 грама. Спусъка ми се струва тежичък, но не успях да развия повече болтчето от което се олекотява, пък и не виждах добре и не посмях да го понапъна. Може би още не съм ориентиран и колегите със Щаер да ми помогнат.:bravo::winner:
 

rashko

Редовен Потребител
Честито....не пия много...мн десетки и мн деветки със здраве да си я ползваш
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
По скоро е "рязана" карабина Наборе.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Може да стане хубав булпап ако се барне един приклад. Купува се джелезото и се оставя в ръцете на Локи и те го булпапеца... И ще е 62-3 санта...
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Е ееее, Голямо Честито, Макси!!!
Със здраве и кеф да си стреляш с новата придобивка!
По трасета я се засечем, я не, но май ще ме накараш да дойда до другия край на България за едното желязо:cheers::cheers::cheers:
Варианти за преходници за мод на вайх бол, но Павката и Рашко са най-добрите. Аз ползвам много успешно един от Рашко като на линка, който си дал;)
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Имах си аз от самото начало едни приятно предусещане за тая пушка! Днес след едно притеснено и бързо прострелване, вече съм много щастлив. Не знам дали духа и откъде духа, ама на 53 м. в променлив ветрец групата беше под 1,5 см. при по-бавна стрелба(с по 1-2 секунди между изстрелите). При бърза стрелба - 5 изстрела за под 3 секунди, групата леко се отвори, ама пак беше под 2,5 см.. Нямах възможност да меря скорости и плато, но за 10 пълнителя(50 изстрела) налягането падна от 195 на 150 бара. Мисля, че това ще е и платото, но тепърва ще пострелям за да видя кога почва пропадането. Стрелях с JSB Exact 5,52, 1,03 грама. Спусъка ми се струва тежичък, но не успях да развия повече болтчето от което се олекотява, пък и не виждах добре и не посмях да го понапъна. Може би още не съм ориентиран и колегите със Щаер да ми помогнат.:bravo::winner:
Каквото и да бърникаш по болтчетата за настройка на спусъка не е страшно. Само не пипай тези, които са боядисани в червено. При прекалено олекотяване има опасност да се стигне до самострел!
 

anibis

Редовен Потребител
Направо ми напълни окото тоя Щаер! Как е барната шината, и инкрустацията на сайд левъра.:bravo:

1Gda44T_zpsv842ubpo.jpg


пс.Някой знаели за какво служи тая спица под цевта? Гледам на други Щаери тая спица е няма.
 
Последна промяна:
Нагоре