ИМАМЕ ХАЛЕ

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
1 - Динка аз ще си го поръчвам ама не съм решил с какво да е пълен с пясък 7 кила (колко да плава)с топчета 2 кила без малко.

2-Имам лоша новина масата на халетата е чупена трябва да мислим за неделя конструкция от дърво да правим че без маси е кофти, а утре следобед да спретнем една наказателна акция - шамарене на цигани.
 

рангел

Потребител
Ама и там няма ли как една врата да се сложи?Доста разградено ми се стори като идвах.
 

peto100

Потребител
Казах ви че ще го откраднат желязото с дърво трябва да я направим днес към 12.00 там ВСИЧКИ
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
да към 12 там ще нося винтоверт и рапиди. някой ако има трионче и чук
да го носи.
 

peto100

Потребител
Хаиде ще раждясат пушките никакви ви няма тея абитюрентки ви взеха акъла:)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще намина след 17,30, ако времето и обстоятелствата позволят.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Към 16 часа мисля да съм там и до тъмно.
Който ходи по рано Йонко е пръскал за гадини та внимателно с храна и пиене.
 

Иво

Потребител
Днес реших най-сетне да отида до халетата, за да огледам обстановката и евентуално да пострелям. Изненадах се много неприятно, защото направо на пътя има изсипани големи купчини пръст, с количество от 2-3 самосвала. Пътят до халетата е напълно блокиран и те са недостъпни с МПС. Замислих се, на кого ли му е трябвало да изсипва толкова земна маса, което съсвсем не е безплатно, за да прегради път водещ единствено към въпросното хале? Трябва да е имал сериозна причина да го направи! Изглеждат ми като доста лош сигнал тези огромни купчини пръст на пътя към въпросното хале... :( :( :(
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За Неделя желаещи освен мен, Ицо и Митака за едно гости в Ст. З.?
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Утре по късно следобед да потренираме малко.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз ще намина може би следобед и до към 18 ша пускам олово по вятъра.
 
Нагоре