Обяви от мрежата

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Един пичага тук в Троян ми каза около 30-на лв. За приклад ше ми излезе. 70 лв. ми се струва множко. Иначе става хубаво. Виждал съм горски камуфлаж и стои много добре на приклада..

Славчо, не се впечатлявай. Ако е от селата покрай Попово, там все по-рядко може да чуеш българска реч. Ведъж обърках пътя и в едно село едва 3 човек който заговорих успя да ми обясни с много ръкомахане накъде да карам. Да не говорим че жените въобще не мож ги заговори.. В Анадола пасти да ядат...
 

okooko

Потребител
леле мале
http://olx.bg/vzdushna-pushka-i74298046

Пушката е с нова прОжина и ново Оплатнение и е подложено на прОжината за да е по силна може да Обие котка и всякакви птичета

наистина ли е толкова неграмотен или просто привлича клиенти с простотия?! и най-важното е че може да Обива животинки
 

sts1969

Редовен Потребител
Някой търсеше такива чашки 4.5 май скоро, не съм сигурен само дали цената им е оправдана 10лв/100бр. Никога не съм стрелял с такива, предполагам че са доста прецизни :rolleyes: (може обявата да е на някой от колегите, но не я видях тук)
http://bazar.bg/обява–10322832/чашки-за-прецизна-стрелба-динамит-нобел

Интересни скоби, за каква шина са?
http://bazar.bg/обява–7918403/скоби-за-закрепване-на-оптика-2
 
Последна промяна:

lu-bo

Редовен Потребител
Тези скоби се захващат за мерната линия на пистолет,стар модел са мисля че вече не ги правят.
 

andi

Редовен Потребител
По случай 1 Май – Ден на труда www.Gun-Bg.com обявява намаление на 4 бр. оптически прицели.



1x/4x32/IL H 4AD - 1 955.00 Лева реална цена - сега 1 661 лв 1 бр.

2-12X36/IL SFP (0.1 mrad) MP8 реална Цена 2 195.00 Лева сега 1865.65 лв. - 1 бр.
2.5-10X56/IL (NEW 2014) SFP 4AD реална Цена 1835.00 лв. сега 1555.00 лв 1 бр.
5.8-40x56/IL with reticle in FFP MOA SHX MOA комплект с специален 40 мм монтаж.Реална цена 5 666.00 Лева сега 4 255.00 лв . - 1 бр.

Тези цени са валидни единствено на 1 Май , за четирите бройки.Капариране/купуване ще е възможно само на 1 Май 2015 г. от 8-19 часа.
 

dberov

Редовен Потребител
За първия линк - (Sightron SIII LR Series Riflescope 10-50x60mm 25003)
Някой да не си помисли че щом оптиката се вижда в английския ebay и е с цена £561.81 значи че е от Англия.
Продавача е частно лице от USA, Midland, Texas и е задал като опция доставка за цял свят но е рисково да се купи понеже може да бъде конфискувана от американските митнически служби защото това е артикул забранен за износ.
Ако мине метър и пристигне в БГ следва плащане на мито и ДДС върху общата сума на цената + таксата за шипинг или $879.99 $47.05 = $927 по курса на деня са 1640лв и върху тази сума като се добави такса за митническа агенция за обработка на документи + мито + ДДС ще дойде крайна цена приблизително 2300лв.

Пиша това понеже бях помолен от колега да му я доставя но в последтсвие се отказа разбирайки риска който поема а и не си заслужава заради разлика от 200лв по малко. Та да се има едно на ум, да не се подведе някой по изгодната цена. Ще излезе евтино единствено ако някой я донесе от щатите като лична принадлежност.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако се поръча на адрес в Англия как стоят нещата? Габко доставят за много добра цена...
 

Dominus

Редовен Потребител
В Англия също има ДДС и митнически такси. Габко са си писали, че ако има подобна ситуация не поемат ангажименти.
 

dberov

Редовен Потребител
Няма значение дали ще се изпрати до Англия, Германия или която и да е държава в Европа, процедурата е същата. По закон е забранено изпращане по поща на оръжия, оптически прибори, боеприпаси и всичко което може да се ложи върху оръжие или в него за страни извън USA, това за частни лица а ако магазин трябва да изпрати до купувач от един щат до друг се изисква получателя да е американски гражданин, прави се проверка на личните данни и едва след това се изпраща до неговия адрес като при получаването купувача задължително трябва да покаже лична карта или шофьорска книжка и да се подпише на товарителницата.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Скоро ще я видим в България :).
Сигурно до 10 дни ще напиша как е :).
 
Нагоре