Хасковска група.

sniper elite

Потребител
Пичове ,заровил съм едни пари за ДРУГИ пушки И ОПТИКИ.
Ще ме вкарате в беля с тези ПЦП-та:).
Дорде ''стане '' ПЦП ще стане еднааааааааа.................:D.
До сега съм прекарал доста флоберки /Аншове ,чезетки ,рюгери/ , наиграл съм се.
ТРЯБВА ми неангажираща МАШИНКА ,за из двора и малко повече.
Искам да си я направя по мой вкус /НА ВИД/ . и да стреля прилично .
Те това е.
 

methaa

Редовен Потребител
Славия - цената и е ниска и е направена като танк. Консумативите също се намират лесно.
Това е моето мнение :cheers:
 

sniper elite

Потребител
Аз се опасявам че надграждането на пружинката няма доведе до кой знае какви резултати в точността.


В този ред на мисли , не ми е ясно колко може да бъде точна една пружинка .
За едни прецизноста е едно за други друго.
Добре е да се пусне една тема да речем в ''Пружинни Пушки '',със заглавие ''ПОКАЖЕТЕ СНИМКА НА ГРУПАТА ''.
Фабрична ГРУПИРАНОСТ на дадена пружинка , и СЛЕД доработки до каква групираност се достига.
Полезно ще е за новобранци като мен дето не са на ясно с материята, от коя марка какво да очакват и като цяло от пружинните пушки ,БИЛИ те и със Доработка .:cheers:
 

methaa

Редовен Потребител
Най-добре е да пуснеш отделна тема за избор на пп. Там да опишеш какво точно искаш и какво можеш да очакваш. Има колеги които са сменили доста пушкала и ще ти дадат много по-добра информация от нас :cheers:
 

dinkata

Редовен Потребител
Файнверкбау 300S е твоята пушка. Слабичка, но много точна... тежичка и добре балансирана. Непретенциозна !
 

рангел

Потребител
Момци аз махнах осмицата и днеска пуснах 50тина съчми, на 22_23 метра "нямам повече место в двора" влизат в една дупка. Само ме дразни преразхода от 200 до 100 бара само 21-22 изстрела
 

methaa

Редовен Потребител
С редуктор ли стреляш или без? Мисля че трябва да отпуснеш пружината на ударника.
 

anibis

Редовен Потребител
Момци аз махнах осмицата и днеска пуснах 50тина съчми, на 22_23 метра "нямам повече место в двора" влизат в една дупка. Само ме дразни преразхода от 200 до 100 бара само 21-22 изстрела
Задна бронзова тапа,по-злобна пружина на клапана,олекотен ударник,по- малък транфер порт,та това е рецептата,за АТ-то
И гарантирам че ще имаш 30-32 изстрела с 45-47дж
 

methaa

Редовен Потребител
Трябва да е толкова натегната че да не можеш да натиснеш иглата с пръста. След това отпускаш пружинката на ударника.
 

рангел

Потребител
Трябва да е толкова натегната че да не можеш да натиснеш иглата с пръста. След това отпускаш пружинката на ударника.
Утре ще се занимая. Лошото е, че няма с кво да меря. Митака го чакам 1 месец за хроно. А и тва лекото жсб хич го не бива
 

methaa

Редовен Потребител
Без хроно изобщо не се занимавай! Все едно си с вързани очи, ще изхабиш много съчми без реален резултат.
 

sniper elite

Потребител
А кой има хронограв ?;).
Кире звънни утре един телефон.Ще премерим скороста на човека.
Ако е в Хасково .
 

anibis

Редовен Потребител
Файнверкбау 300S е твоята пушка. Слабичка, но много точна... тежичка и добре балансирана. Непретенциозна !
Динко то това Фани струва колкото АТ44 барабар с бутилката,със ЗС
АТ44-350-400лв.
Бутилка за метан 5-6л до 200бр 120-130лв.
ЗС-70-80лв.
Фани 600-650лв.
Най добре е една Славия,евтина,намират се консумативи за нея,но пък е доста слабичка.
 

methaa

Редовен Потребител
Група, как сме с времето в неделя? Предлагам да се видим за няколко часа, било то и за по бира :cheers:
 

Without_a_trace

Потребител
Аз съм ''ЗА''.....
Но няма да можем да се съберем на ''Беседката'' в неделя... :), ще има ''цивилни'' лица със скари.
 
Нагоре