ИМАМЕ ХАЛЕ

йонко

Потребител
Където беше на петко джипа до бетона ще го видиш не знам точно 2 шишенца
 

andi

Редовен Потребител
да ходя ли до село да вземам моторната пръскачка , или няколко човека с малки ръчни ще се оправим ?
Тук имам малка 6 литрова .
 

andi

Редовен Потребител
Ако си напръскал цялата ще подейства след 10-15 дена . Но за да има ефект и трябват поне 2 литра ( дават го 1л на 1-1,5 декара ) . Следващо пръскане ще е необходимо след около 1,5-2 месеца ( ако 1вия е както трябва ) .
Като няма трева , няма и кърлежи и по-малко са комарите .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Трябва да се ореже достъпа на овце там и да се пресушат блатата и езерцата дето са наблизо. Иначе пак няма да е безопасно откъм "кръвосмучеща напаст".
 
Последна промяна:

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Ето ви линк за торбичките за който говорихме,разгледайте цялата тема да видите всички модели и който иска в неделя да каже да направим една поръчка.
http://www.bglov.com/forum/index.php?showtopic=49824
Говорил съм с момчето и каза че всеки модел може да се напълни с кварцов пясък или пластмасови топчета кой със каквото иска,също така може и да се изменят моделите по желание ама и цената е друга,аз лично ще си поръчам заешките уши от първия пост по високи цената ще е - 18 лева.
 

dinkata

Редовен Потребител
Иска регистрация за снимките. Може ли някой регистриран да копира линка и просто да ги пусне тук ?!
 

andi

Редовен Потребител
Аз имам тези от 14 лв - ок са . само материята е малко лигава
 

dinkata

Редовен Потребител
Този най - скъпия някой ще си го поръчва ли ? Хем ми се струва хубав, хем си мисля че ще "плава" много ....
 
Нагоре