Добричка група

p.petrov

Потребител
Здрасти Беров незка аз щте пропусна макар да не ми се иска но няма как .Дано да си настреляте на големите дължини.
 

Иван Димов

Потребител
Днес ще съм зает и след малко отлитам за Варна.Жалко,имах си планове да гоня големите дистанции в халето,ама следващия път.
Приятен ден колеги и частита ви първа пролет. :rambo: :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Времето днес е слънчево и Светльо може да е с мотора, аз също имам работа която мислих да зарежа, поне ще си я сърша. Ако някой много зарита да ми звънне да направим една разходка.

Значи събирането остава за другата неделя. Честита първа пролет и от мен.
 

p.petrov

Потребител
Здравейте какво щте правим утре за да змам и аз какво да правя. Времето го дават за халето.
 

dberov

Редовен Потребител
Аз съм ЗА!
Да се преброим за утре кой е свободен и кой не да знам какво и колко да взимам за скарата. Ако искате да разнообразим менюто или някой друг да вземе мръвката пишете, за мен няма значение.
 

p.petrov

Потребител
Беров ти си най сериозния за стрелби нямаш спирачки.Светльо каде се изгуби ,Ачо ште идвали Иван да не се скатава )))
 

staif

Редовен Потребител
утре колко часа? че и без това имам да правя мишени на 90 м. за невярващите :D
 

staif

Редовен Потребител
по новото време ;) да не забравите стрелките с един час напред ;)
 

Иван Димов

Потребител
Утре ме чака тежка и дълга неделя. :'( Приятни забавления на групата. :rambo: :cheers:
През седмицата,ако има свободни мераклии за риболов на кая,да прескичим до Балчик.
В неделя във Варна дърпаха едри попадии по буните. :)
 

dberov

Редовен Потребител
Милене, хайде измъкни се бе човек, удари един телефон и на Сашо/Алех че не сме се виждали. :cheers:

Пламене, вземи непременно фенера и моля те направи кафето защото няма да успея с всичко, другите работи аз ще ги взема, трябва да мина през пазара за купя тиган и да напълня газ а после съм на погребение но в 12:30 ще съм на халето.
 
Последна промяна:

Алекс

Потребител
Eй, четаааа! Сашкина е отново на линия! На следващата сбирка /ако е дал господ/ отново ще се видим. Ще ми трябва инструктор по стрелба ,защото забравих как се държи пушка!
 

dberov

Редовен Потребител
Днес се отбих да видя какво става на нашата полянка.
Пътят покрай пояса бе затрупан с отрязани клони да не може да се минава, разчистих ги и продължих.
Стигнах до поляната и грозна гледна, ямата зее а около нея се трупат боклуци.
Този път подадох сигнал на 112 след което го повторих от другия ми телефон. Когато ходя да пълня бутилката ще минавам да видя как са нещата и ако отиват на по зле ще почна да чакаля и ще ги изхващам. Точно сега там бъка от фазани и ще съчетая полезното с приятното.

1.JPG 4.JPG 2.JPG 3.JPG
 

staif

Редовен Потребител
еейй серът на всякаде мамицата им..полигоните за шофиране- към Богданово, дето ходим да си учим младите мотористи на чалъми и похвати са в същата мизерия че даже и по зле .. всичко е затрупано от купища боклуци..баси простотията
 

dberov

Редовен Потребител
И на полигона бях, там пък пълно с помияри ;) ... но в гората да изрежат дърветата и да изкопаят яма 20 на 10 метра на тая полянка дето разпускахме... ееееееее
 
Нагоре